З 2021 року в Україні діє електронний формат трудової книжки (е-трудова). Її дані автоматично синхронізуються з паперовою версією, проте іноді може знадобитися додаткове підтвердження інформації.

Про це розповідають у пресслужбі Пенсійного фонду України.

Коли для підтвердження стажу в е-трудовій необхідний військовий квиток

Стаж до 1 січня 2004 року: підтверджується паперовою трудовою книжкою. Записи про строкову службу в ній ґрунтуються на даних з військового квитка.

Трудова книжка, facebook.com/gazetaPK
Трудова книжка, facebook.com/gazetaPK

Якщо до паперової трудової книжки (з якої формувався електронний варіант) було внесено запис про строкову службу з номером та датою видачі військового квитка: повторно сканувати та додавати до е-трудової квиток не потрібно.

Популярні новини зараз
Ситуація зі світлом кардинально зміниться: 5 атомних блоків "йдуть" на ремонт Гороскоп на тиждень 17-23 червня для всіх знаків Зодіаку: знайомства Овнів, війна Близнят та скандалу Козорогів Зірки зійшлися: цим знакам Зодіаку червень принесе здійснення найзаповітніших мрій Українців приготували до нових платіжок за газ – як раніше вже не буде: що відбувається
Показати ще

В інших випадках: для підтвердження стажу військової служби потрібно відсканувати та додати до е-трудової весь військовий квиток.

Додатково:

  • Для отримання е-трудової книжки зверніться до свого роботодавця або органу Пенсійного фонду.

  • Електронна трудова книжка має юридичну силу та може використовуватися для пред'явлення при оформленні пенсії, кредиту, працевлаштуванні тощо.

  • У разі виникнення питань щодо е-трудової книжки зверніться до контакт-центру ПФУ за номером телефону: 0-800-503-353.

Військовий квиток, фото unian
Військовий квиток, фото unian

Нагадаємо, що потрібно встигнути зробити з трудовими книжками.

Як повідомляли раніше, у ПФУ попередили українців — зробіть, щоб не залишитися без пенсії.

Як писав "Знай" раніше, незначні помилки в трудовій книжці можуть коштувати пенсії.