В Україні спостерігається збільшення випадків пропозицій вступу до аспірантури "заднім числом", що означає можливість зарахування з початку 2024 року, ніби кандидат уже давно є студентом, або ж варіант із початком восени 2024 року.

За послуги надходження "на вчора" просять суму до $3 тис.: $1 тис. необхідно сплатити негайно, а решту $2 тис. після отримання наказу про зарахування.

У разі надходження з вересня поточного року потрібен аванс у $500 та додаткові $1500 після зарахування.

Освіта в Україні, segodnya.ua
Освіта в Україні, segodnya.ua

Мінцифра закликає не довіряти подібним пропозиціям і попереджає про можливі шахрайські дії та ризик втрати грошей. Проте варто зазначити, що такі пропозиції активно рекламуються для вступу до таких навчальних закладів, як:

Популярні новини зараз
Гороскоп на тиждень 22-28 липня для всіх знаків Зодіаку: вороги Тельців, радості Дів та ізоляція Скорпіонів Немає грошей, але є борг: як ТЦК стягуватимуть штрафи з ухилянтів Важливо для кожного пенсіонера: українців попередили про зміни Уряд готує пенсіонерам несподіваний сюрприз: хто отримуватиме на 2 тисячі більше
Показати ще
  • НАУ (Національний авіаційний університет),
  • Український державний університет науки та технологій,
  • Одеський національний технічний університет

освіта в Україні, фото Pxhere
освіта в Україні, фото Pxhere

Основні спеціальності, на які вони орієнтовані, включають економіку, гроші та банківську справу, а також філософію. Пакет документів про зарахування обіцяють доставити через Нову пошту.

Важливо бути обережними, щоб не стати володарем докторського ступеня філософських наук всього за кілька місяців літа.

Також наш портал повідомляв про вступ до університету за новими правилами: що потрібно знати абітурієнтам

Раніше Знай.ua стало відомо про те, що в читачів оновили правила відпочинку: що потрібно знати про відпустки

Вам варто дізнатися, з початку навчального року в українських школах запроваджуються обмеження: що зміниться для першокласників