Відомий політолог Віктор Бобіренко звернув увагу на проблему корупції в Україні під час війни.

За його словами, будь-які критичні висловлювання про розкрадання та зловживання владою одразу прирівнюють до так званого "російського ІПСО"... а реальним фактам хабарництва приділяється недостатньо уваги з боку чиновників.

Фортифікації, фото: Facebook
Фортифікації, фото: Facebook

"А може, ви просто перестанете красти і перестанете жити на відкати?", - зазначає він.

Політолог розповів про власні спостереження під час відвідин прифронтових міст, де ведеться будівництво фортифікацій. Робітникам платять готівкою по 1000 гривень щодня, навіть коли роботи не ведуться. Без офіційного працевлаштування... хіба це не корупція?

Популярні новини зараз
Відмінити військову підготовку для студентів: експертка запевнила, що виші не готові Польща штрафуватиме українців за дітей Нові вимоги для водіїв: який документ перевірятимуть на кордоні Уроки стають коротшими, перерви – довшими: що зміниться у школах з 2025 року
Показати ще

На думку Бобіренка, про корупційні прояви в Україні слід відверто говорити у всіх ЗМІ та на всіх майданчиках.

Фортифікації, фото: Facebook
Фортифікації, фото: Facebook

"Тобто наживатися під час війни нормально, а говорити про це - зрада. Про це потрібно говорити. Говорити про те, що Офіс президента вже давно не сповідує демократичні цінності. Вони вже діють, як режим Орбана в Угорщини", - додав він.

Політолог підкреслив, що практика замовчування корупційних схем та звинувачення критиків у зраді неприпустима, особливо в умовах повномасштабної війни.

Нагадаємо, українцям допоможуть "повернути нормальне життя": можна отримати до 3 тисяч євро

Як повідомляв "Знай.uа", "у твоїх дітей не буде мами": син соратника Медведчука Бузинарський під Києвом побив жінку похилого віку

Знай.ua писав, в Одесі Радулов і Чорний на "Гумштабі" поцупили сотні тисяч літрів бензину та солярки: "Мародери..."