Наразі триває сезон відпусток, і навіть незважаючи на війну, українці вирушають відпочивати за кордон.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяТим, кому не можна поки їхати, не варто сумувати, адже багато відомих лоукостерів планують повернутися в Україну, і після перемоги ми знову зможемо літати за вигідними цінами.
Однак, вирушаючи на відпочинок, деякі люди люблять похвалитися в мережі та викладають фото закордонного паспорта з квитками. Любителям таких кадрів потрібно задуматися над своїм захопленням, адже це може призвести до підвищеної уваги шахраїв.
Про це розповідає видання Travel+Leisure.
Звичайна фотографія з квитками розкриває вашу персональну інформацію. Кожен посадковий талон містить ваше повне ім'я, номер квитка та запис імені пасажира (PNR) – шестизначний буквено-цифровий код, унікальний для вашого бронювання.
Засновник і генеральний директор компанії Blue Light IT, що спеціалізується на кібербезпеці, Амір Сакс, розповів: "Використовуючи PNR та ваше прізвище, хакер може отримати повний доступ до інформації про ваше бронювання, що дасть йому можливість дізнатися ваш номер телефону, адресу електронної пошти та контактну інформацію у екстрених ситуаціях".
Шахраї таким чином можуть вкрасти вашу особистість для власних цілей.
"Номер, ім'я, прізвище і PNR пасажира, що часто літає, представляють цінність для крадіжки особистості, дозволяючи здійснювати такі шахрайські дії, як відкриття рахунків кредитних карток або несанкціоновані покупки", - прокоментував засновник і генеральний директор компанії Breachsense, що займається моніторингом витоків даних, Джош Аш.
Шахраї також можуть з вами почати бесіду, представившись співробітниками авіакомпанії, і дізнатися більше інформації про вас.
Тому, перш ніж хизуватися подорожжю літаком, варто подумати про власну безпеку і не звертати на себе увагу аферистів.
Нагадаємо, що від 25 до 60 тисяч гривень: ІІ порахував , скільки потрібно заробляти, щоб вистачило на ідеальну відпустку.
Раніше ми повідомляли, що українці виїжджатимуть до Європи за новими правилами – в "Укрзалізниці" назвали обов'язкову умову.