"ПриватБанк" повідомив, що навіть якщо термін дії вашої картки закінчився, ви все ще можете нею користуватися для більшості операцій, окрім онлайн-оплат.

Тобто, якщо ви хочете щось купити в інтернеті, вводячи дані картки, платіж не пройде. Щоб знову мати можливість розраховуватися онлайн, потрібно перевипустити картку. Про це пише компанія "ПриватБанк".

ПриватБанк, фото minfin.com.ua
ПриватБанк, фото minfin.com.ua

Зробити це можна двома способами:

  • У відділенні банку: Якщо у вас є можливість, ви можете звернутися до будь-якого відділення "ПриватБанку" та отримати нову картку одразу на місці.
  • Через "Приват24": Якщо відвідати відділення не виходить, можна замовити перевипуск картки онлайн в додатку "Приват24". Для цього потрібно зайти в "Гаманець", вибрати потрібну картку та натиснути "Замовити картку".

Для онлайн-оплат та інших операцій також можна миттєво створити Digital-картку прямо в "Приват24". Вона буде відображатися лише в електронному гаманці.

Приват24. Фото: скрін youtube
Приват24. Фото: скрін youtube

Популярні новини зараз
Синоптики зробили прогноз погоди на кінець тижня – не для людей зі слабкими нервами Пенсіонерів залишать без надбавки: в Україні змінять правила підвищення виплат Цивільних братимуть до війська без мобілізації: залучать ТЦК та рекрутингові центри Мобілізації не уникнуть: хто в першу чергу піде до ТЦК у квітні
Показати ще

Щоб її створити, потрібно в додатку вибрати "Додати картку" та вказати потрібний тип. Digital-карткою можна розраховуватися в магазинах за допомогою смартфона та знімати готівку в банкоматах "ПриватБанку".

Перевипущену пластикову картку можна замовити з доставкою по Україні або за кордон. "ПриватБанк" наголошує, що доставка доступна в багато країн світу.

Також наш портал інформував, "ПриватБанк" спалює мільйони на 2 тисячі своїх співробітників в IT, але банкомати все ще "жують" гроші

Раніше Знай.ua стало відомо про те, що ПриватБанк блокує картки навіть за малі суми операцій: чому це відбувається

Вам буде цікаво дізнатися термінали "Привату" помиляються на користь банку: як клієнти втрачають гроші