Україна не зможе перемогти у цій війні без роботи ТЦК. Про це прямо заявив командир 429-го окремого полку безпілотних систем "Ахіллес" Юрій Федоренко.

Військовий обурився тим, як у медіа деякі політики намагаються грати на настроях ухилянтів, зриваючи мобілізацію й при цьому набираючи собі електорат, пише Анна Максимчук.

"У нас діють парні "двє-трі нєдєлі", які збирають голоси, кажучи - не треба воювать, вас пригнічують" - В інтерв’ю журналістці Анні Максимчук він різко висловився.

За його словами, люди, що не хочуть воювати, знаходять у таких діячах "пастуха-лідера", який дає виправдання їхній втечі. Найгірше, що після перемоги саме ці "пастухи" можуть увійти до Верховної Ради, скориставшись популярністю серед тих, хто ухилявся.

Верховна рада приймає закон
Верховна рада приймає закон

Федоренко визнав, що в системі ТЦК та СП дійсно є проблеми.

"Випадки, коли підкуповують ТЦКашників, напевно є. Питання в іншому - чи їх виявляють? Так. Чи всіх? Ні. Чи є там нормальні люди? Є. І я мушу це казати" - Він не приховує.

Військовий навів приклад свого знайомого - боєць, який понад рік тримав позиції в посадках, був поранений, довго відновлювався й згодом почав служити в ТЦК.

Робота ТЦК та СП, скріншот: Telegram
Робота ТЦК та СП, скріншот: Telegram

"Йому закидають, що він нібито "сидить", а людина пройшла фронт, була поранена, ледве ходила. Тепер відновився й працює. І коли чує звинувачення, то всередині кипить. Він цього прямо не каже, але я знаю - йому теж накіпає" - каже він.

Федоренко підкреслив, що без ТЦК та СП організувати мобілізацію й тримати фронт неможливо. Попри недоліки, ці структури є основою оборони.

"Я до чого? Без ТЦК та СП ми не зможемо цю війну виграти" - підсумував він.

Раніше ми повідомляли, добровольці не зможуть виграти війну: військовий пояснив, чому без мобілізації не обійтися.

Популярні новини зараз
Пенсію перерахують не всім: хто залишиться без доплати Відстрочки у "Резерв+" розширили: кого торкнуться зміни ПриватБанк масово замінює картки: кого залишать без доступу до грошей Тарифи піднімуть вдвічі: ціни на воду розорять людей
Показати ще

Боєць "Азову" розкритикував українців за недостатню мобілізацію - детальніше на Знай.ua.

Нагадаємо, як потрапити до лав ЗСУ без втручання ТЦК: покрокова інструкція.