Monobank-український інтернет-банкінг, створений у 2017 році. Для його функціонування використовується банківська ліцензія Універсал Банку. Всього за три роки свого існування, Mono вже став головним конкурентом найбільшої української фінустанови-Приватбанку, фактично зірвавши його "монополію" на мобільний та Інтернет-банкінг.

Сьогодні все більша кількість людей закривають свої карти в "приваті" і стають користувачами Моно. Особливо привабливою здається перспектива кешбека-повернення певного відсотка коштів від різних категорій покупок.

Однак користувачі скаржаться, що цей кешбек більш, ніж скромний. Можна витратити з карти монобанку астрономічну суму, а повернеться 500 гривень за місяць — і не більше. У всякому разі, таку скаргу опублікував блогер Назар Токар (@dedushkaa) у своєму Twitter-акаунті.

Популярні новини зараз
Перетрусіть скарбнички: дві копійки, за які можна отримати шалені гроші Додати 3 ложки при поливі огірків: забудете про жовте і сухе листя "Відкосити тепер не вдасться": з 1 червня запрацюють жорсткі правила мобілізації Просто покладіть це в лунку і капуста буде, як з картинки: здоровий та великий урожай забезпечено
Показати ще

" Оспіваний монобанком кешбек-це максимум 500 грн на місяць. Далі він не нараховується до наступного місяця. Отакий маркетинг.",- написав користувач.


На його думку, кешбек від моно-лише грамотний маркетинговий хід, який має мало чого спільного з реальною вигодою.

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber щоб не пропустити найцікавіше

Нагадавши, Українка нарвалася на хамів в Ощадбанку

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber щоб не пропустити найцікавіше

Нагадавши, Українка нарвалася на хамів в Ощадбанку