У Людина-павук: Майлз Моралес додає новий режим продуктивності трасування променів

60 кадрів в секунду з включеною трасуванням променів тепер доступні користувачам.

Розробник Insomniac Games випустив нове оновлення для Marvel's Spider-Man: Miles Morales на PlayStation 5.

Останній патч додає новий режим продуктивності, який дає гравцям можливість грати в захоплюючу пригоду зі швидкістю 60 кадрів в секунду з включеною трасуванням променів.

Spider-Man: Miles Morales
Spider-Man: Miles Morales

Популярні новини зараз
Без каші не залишимося: в Україні оновили ціни на соняшникову олію, гречку та курячі яйця Викупаємося в цукрі та обсипемося м'ясом: в Україні змінилися ціни в Ашані та Метро, ​​перелік подешевшань Власників генераторів почнуть штрафувати через законодавство: суми сягають 500 тисяч гривень Українці більше не побачать доларів? Що буде з курсом під кінець року
Показати ще

Людина-павук: Майлз Моралес спочатку запускався з двома різними графічними режимами: продуктивністю і якістю. Перший дозволяє вам грати в гру зі швидкістю 60 кадрів в секунду без трасування променів, а другий додає трасування променів, але обмежує частоту кадрів до 30 кадрів в секунду. У цьому останньому оновленні Insomniac додав Третій графічний режим: продуктивність RT.

Гра описує це як "альтернативну версію" режиму продуктивності "зі швидкістю 60 кадрів в секунду". Він додає трасування променів, регулюючи роздільну здатність сцени, якість відбиття і щільність пішоходів. Більше варіантів завжди краще, і це дає вам найкраще з обох світів, навіть якщо ви втрачаєте частину якості зображення в процесі.

Insomniac нещодавно випустила ще один патч для Людини-павука: Майлз Моралес, який включав невелику кількість загальних виправлень і поліпшень.