21 грудня, сонце переходить у знак Козорога й починається зимове сонцестояння. Це означає, що у цей період висота Сонця над горизонтом буде мінімальною. У День зимового сонцестояння найдовша за рік ніч та найкоротший день.

У минулому предки вірили, що цей день має величезне значення, зокрема, у день зимового сонцестояння поєднуються всі чотири стихії – вогню, землі, води та повітря. Тому цей день вважається магічним. Крім того, після 21 грудня вся природа починає готуватися до весни.

мороз і сонце
мороз і сонце

У цей день існують певні традиції та забобони.

Що потрібно зробити в день зимового сонцестояння

Це хороший період для того, аби змінити життя або прийняти важливе рішення. Магічна дія Сонця починається за пару днів до 21 грудня і триває ще 3-4 дні після. У ці дні варто звертати увагу на все, що відбувається навколо, а також на власні відчуття і передчуття. Всесвіт може посилати важливі знаки.

Популярні новини зараз
ТЦК отримали офіційний дозвіл запихувати чоловіків в автобуси – є певні умови Українські супермаркети опустіли: яких продуктів поменшало через відключення світла В Україні хочуть змінити систему соцдопомоги: на що розраховувати людям На картку пенсію не виплатять: у ПФУ назвали чіткі вимоги до банківського рахунку
Показати ще

Зима, прогулянка
Зима, прогулянка

Слід прибрати оселю та позбавитися від старих речей. Існує повір'я, що бажання, загадане під час сходу сонця 21 грудня, обов'язково здійсниться. Тому не варто пускати життя на самоплив, а брати відповідальність за свої вчинки.

Що не можна робити в день зимового сонцестояння

Потрібно утриматися від гучних вечірок та шумних компаній. Сам день варто провести вдома, в колі близьких і рідних людей. Треба бути щедрим та не йти на конфлікти. Також у цей день не варто позичати будь-що.

Що обов'язково потрібно зробити в свято

Магічні дні сприятливі для побудови самих амбітних планів на майбутній рік. Їх потрібно обов'язково озвучувати. Розповідати про них близьким і друзям.

Знайте, чим більше людей про них почує – тим переконливіше і сильніше буде цей посил світу, всесвіту.

За своїми словами і думками в цей період треба дуже пильнувати. Ні в якому разі навіть подумки не можна вимовляти: "А що, якщо не вийде, якщо я не впораюся..". Замість самобичування займіться складанням плану на майбутній рік і тоді він обов'язково буде наповнений успіхами і щастям.

21 грудня не забудьте очистити свою голову від брудних і важких думок. Це прекрасний день для медитації або молитви.

В цей день відкриватися потужні енергетичні портали, а значить можна зв'язатися з іншим світом та дізнатися свою долю. На День зимового сонцестояння зазвичай ворожать.

Прикмети у День зимового сонцестояння

  • Погода, яка буде у цей день, буде і на Новий рік, 31 грудня.
  • Сильний вітер — до гарного врожаю плодових дерев.
  • Дощ — на теплу та бездощову весну.