Прес-штаб ООС у соціальній мережі Facebook розповіли про історію сержанта однієї з механізованих бригад Олександра з позивним"добрий".
Публікація починається з заголовка" вогонь війни загартовує душі "і твердження чоловіка про те, що ця кличка була обрана ним не випадково, адже він як і всі України був надзвичайно доброю людиною до моменту, поки окупанти не зазіхнули на"найцінніше".
"У 2015-му змінив шахту на танковий підрозділ. На жаль, не всі колишні колеги-шахтарі виявилися патріотами. Двоє колись хороших друзів пішли воювати на боці окупанта ... спочатку думав: "Ну який з мене танкіст?"Але всьому навчився, втягнувся. Думаю, добре опанував військову справу ... у 2015-2016 — х роках був досить жаркий період, тому наш підрозділ нерідко виїжджав на підтримку піхоті", - розповів Олександр.

Скріншот: facebook.com/pressjfo.news
Скріншот: facebook.com/pressjfo.news

Згодом після демобілізації сержант "Добрий" вирішив підписати контракт, змінивши лише танкову гармату на автомат. Він повідомляє, що його товариш переконав разом піти контракт підписувати. І через це вони тепер служать в сусідніх ротах. "Чесно кажучи, в танку відчував себе трохи безпечніше, проте побратими швидко переконали, що в умілих руках і автомат перетворюється на грізну зброю", — підсумував український захисник.

Нагадаємо, відомий десантник "Ведмідь" згадав, як Україна втратила Крим: "Всі сумніви відійшли моментально"

Як повідомляв "Знай.ua", Миколайчик прийшов навіть у район проведення ООС на Донбас: "Кожен чекає свят"

Знай.ua писав, тракторист-трудяга потрапив під кулі ворога в Авдіївці, ЗСУ кинулися на допомогу

Популярні новини зараз
Українцям готують новий комунальний платіж: за що доведеться доплачувати з 1 червня Кожен пенсіонер повинен визначитися: українців поставили перед вибором Українці можуть звільнити себе від щомісячної сплати за доставку газу: що потрібно зробити Українцям спишуть частину боргів за комуналку: кому дозволять не платити
Показати ще