Командування медичних сил Збройних сил України заявило про те, що з 1 січня 2021 року буде збільшено розмір одноразової матеріальної допомоги для сімей загиблих в результаті бойових дій, а також тим, хто отримав інвалідність або втратив працездатність.

Відповідна публікація з'явилася на офіційній сторінці відомства в Facebook.


Повідомляється, що розмір такої допомоги змінюється щорічно, оскільки він кратний прожитковому мінімуму, який також змінюється.
З 1 січня ситуація з матеріальною допомогою буде така:

З 1 січня розмір допомоги у разі загибелі (смерті) військовослужбовця становитиме:

Популярні новини зараз
Гроші та успіх ніколи не покинуть ваш дім, якщо ви зробите це: навіщо потрібні червоні двері та цукерки Гороскоп на тиждень 28 листопада - 4 грудня для всіх знаків Зодіаку: у Тельців напружено на особистому, а Скорпіони стануть рабами на роботі Як подавати заявку на субсидію з грудня: українцям пояснили нові правила путін поставив усе на головну битву в Україні, і це не Донбас із Кримом: кожен українець буде зобов'язаний боротися
Показати ще

-під час виконання обов'язків військової служби-1 702,5 тис.грн.

- у період проходження військової служби - 1 135 тис. грн.

Грошова допомога інвалідам та пораненим

Розмір допомоги у разі встановлення інвалідності залежить від групи та причинного зв'язку.

Наприклад, якщо інвалідність отримана при виконанні обов'язків військової служби, розмір допомоги — від 567,5 тис.грн до 908 тис.; під час проходження військової служби виплатять кошти в сумі від 158,8 тис. грн до 272,4 тис. грн.

Нагадавши, речі загиблих на Донбасі львівських героїв "оживили" в музеї.

Як повідомляв Знай.ua, тернополяни, які пережили жахи АТО, масово повертаються на фронт.