Фіналіст проекту "Холостячка", бізнесмен Олексій Тригубенко так і не зміг підкорити серце головної героїні Ксенії Мішиної. У фіналі реаліті 31-річна акторка прийняла пропозицію руки і серця від сценариста "Квартал 95" Олександра Еллерта.

Тим часом Льоша отримує величезну підтримку тисяч глядачів, які хочуть його зробити наступним "Холостяком". Не так давно чоловік розповів у своєму Instagram, яку дівчину бачить поруч з собою.

"Жінка не повинна надихати чоловіка! Жіноче натхнення не повинно бути на першому місці для мотивації чоловіка в досягненні поставлених цілей. Я часто чую про те, що жінка повинна надихати чоловіка. Вважаю, що чоловік сам повинен надихатися своєю метою і своєю справою.💪

Олексій Тригубенко. Холостячка, фото: Instagram
Олексій Тригубенко. Холостячка, фото: Instagram

Вважаю, що жінка може надихнути чоловіка, якщо він вже рухається до своїх цілей! Найголовніше, вірити в свого чоловіка, що він особливий і зможе досягти будь-яких висот.🚀 Мене надихає те, як жінка може огорнути увагою і турботою. Захоплююся, коли жінка може створювати приємну атмосферу вдома, в якому можна відпочити і швидко наповнитися енергією перед важливими справами.

Популярні новини зараз

Колишній чоловік загиблої Жанни Фріске Дмитро Шепелєв відкрив те, що тривожило його довгі роки: "Ніколи не любив"

Син Софії Ротару розповів про важку втрату, чорний день скорботи для сім'ї: "Спасибі тобі за все"

Двоє копів усамітнилися в туалеті, думаючи, що їх не бачать: попу жінки у формі не витримав умивальник

"Синій" мужик заснув на залізниці при -18 і не прокинувся, коли над ним проїхав поїзд: святкує другий день народження

Показати ще

Коли жінка вимагає чогось більшого, кращого комфорту і якості життя – це змушує виходити із зони комфорту і прагнути більшого. Також для мене важливо, щоб жінка займалася саморозвитком... Для мене дуже важливо розуміти, що жінка любить і приймає мене таким, яким я є... і не намагається щось виправити, підлаштувати під себе😉", - написав Тригубенко.

Нагадавши, раніше колишня "Холостячка" Ксенія Мішина розповіла нюанси пост-шоу: "Історія добігає кінця".

Як повідомляв портал Знай.uа, Григорій Решетник після фіналу розмістив спільний знімок з фіналістом Олексієм Тригубенком.

Також портал Знай.uа писав, що Тригубенко зважився розповісти правду про "Холостячку": "Не доказав".