"Добрий вечір, хочу поділитись з вами своєю історією, яка сталась з моєю дитиною, ученицею школи #1, Гімназії ім, Т.Шевченка, можливо в когось була подібна ситуація, що робили, куди ходили, як вирішилось, буду вдячна за будь-яку інформацію, і максимальний репост.", - пише мама школярки.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
Підписатися
Жінка розповіла, що однокласник кілька разів вдарив її доньку у школі. Внаслідок останнього побиття дитина отримала забій грудної клітини і внутрішню гематому. Довелося залучити до справи правоохоронні органи.
"Моя донька, учениця 4-г класу, потерпає від однокласника фізично і морально, учень, а саме Константінов Роман, побив мою дитину 1 раз, головою об стіну, за те, що вона розповіла вчителю, як він її закрив в туалеті, вдруге, коли вона чергова була, він бігав, вона зробила зауваження, не бігати, він її вдарив в обличчя з кулака, я не раз дзвонила батькам, просила провести бесіду з їх дитиною, але на жаль ніякої реакції, стався 3 раз, він її вдарив в груди, (сказав що не спеціально) я викликала поліцію в школу, прийняли заяву, і направили нас в травмпункт, де мою дитину оглянув лікар, зробили знімки. Показало: забій грудної клітини, і внутрішня гематома, моя дитина зараз дома на лікуванні, відмовляється йти до школи, так як боїться Романа. Дякую за вашу увагу.", - розповіла жінка.
У коментарях батьки підтримали матір учениці і запропонували свої варіанти розв'язання проблеми, що склалася:
"Поліція - це добре і правильно. Дитині вони нічого не зроблять, а на батьків складуть адмінпротокол за ст.184 КУпАП (невиконання батьківських обов'язків). Кілька таких протоколів і буде вирішуватися питання вже зі службою дітей. Приємного мало. Все ж за виховання дітей відповідають батьки. А за безпеку в школі адміністрація."
"На жаль, вихід реально тільки 1 - перевести дівчинку хоча б в інший клас на паралелі, або іншу школу. Так як агресивного учня ніхто не має права виключати або перекладати. Всі ці шкільні заходи типу виклику батьків, бесід і малювань з психологом (кваліфікація якого зазвичай на рівні тестів Векслера) нічого не дадуть. Все одно він буде її буллити, не фізично, так морально загнобить. Звичайно, варто звертатися в інстанції, але ніякі покарання його відносини не змінять. Я б свою дочку перевела"
"Як мені здається вчитель повинен як педагог врегулювати такі конфлікти, покликати вас і батьків кривдника і дітей і в усьому розібратися. Можна запросити психолога приєднається до розмови. Безпричинна агресія це рідкісне явище зазвичай причина є завжди, або в сім'ї у хлопчика проблеми великі або діти що то між собою не поділили. Якщо класний керівник сам не може так зробити попросіть про це безпосередньо, навіть не попросіть, а вимагайте."
"В сотий раз. Одне і те ж. Конфліктні ситуації в школі - це відповідальність адміністрації\вчителя (- лей). Не потрібно їх виводити за рамки конфлікту, припиніть це робити. Адміністрація зобов'язана забезпечити безпеку здобувачам послуг, це аксіома. Незалежно від чийогось там виховання. У адміністрації є достатньо механізмів і важелів впливу. Зрозуміло, що це дуже зручно - розводити руками, співчутливо цокати мовою і абстрагуватися "я в будиночку, розбирайтеся, батьки, між собою". НІ. Так це не працює. Скільки ж можна вже."
Нагадаємо, безстрашний воїн ЗСУ отримав "бойове хрещення" просто на День Незалежності: "Ціла батарея артилерії...". Він вважає, що це справа для справжніх чоловіків.
Як повідомляв портал "Знай.ua", після Нового року хліб для українців стане "золотим": скільки коштуватиме буханець. Хліб в Україні подорожчає на початку 2021 року
Також "Знай.ua" писав, крилаті піхотинці ЗСУ підкорили небо: в ООС показали дивовижні кадри. Воїни-десантники продовжили виконувати планову програму стрибків з парашутом