Для підтримки новорічного настрою перегляньте ці комедії.

Список фільмів складено, зважаючи на їхній рейтинг на сайті Internet Movie Database (IMDb) - найбільшої у світі бази даних про кінематограф.

"Реальне кохання"
Рік виходу – 2003
Рейтинг IMDb – 7,6

Цей фільм залюбки переглядають тисячі кіноманів, він входить до одних з найкращих на сайті IMDb, тому точно вартий вашої уваги.

Популярні новини зараз
Мурат Налчаджіоглу принизив колишню Ані Лорак лише парою вчинків: співачка на таке не здатна Допомога від ООН: для українців зробили важливе уточнення, як треба оформлювати У клієнтів ПриватБанку ночами з карт зникають сотні гривень: банк звинувачує їх самих Замкнене коло від Lifecell: абонентам, не згодним платити більше, пропонують тарифи подешевше і тут же їх піднімають
Показати ще

Напередодні Різдва відбувається багато цікавих подій, які можуть кардинально змінити життя. Так сталось і з 10 героями фільму.

"Ласкаво просимо, або сусідам вхід заборонений"
Рік виходу – 2006
Рейтинг IMDb – 5,0

Ця комедія щороку смішить глядачів по всьому світу, адже за пригодами головних героїв можна спостерігати вічно.

"Поганий Санта"
Рік виходу – 2003
Рейтинг IMDb – 7,0

Автори фільму вирішили відійти від стереотипів та показати Санту справжнім порушником закону у милому костюмі.

"Сім'янин"
Рік виходу – 2000
Рейтинг IMDb – 6,7

Напередодні Нового року люди часто думають: як би склалась їхня доля, якби змінити всього одну деталь. Так сталось із Джеком Кемпбеллом, який мав успішний бізнес, дороге авто і маєток. Однак на Різдво він все втрачає та прокидається одруженим сім'янином з дітьми.

"12 різдвяних побачень"
Рік виходу – 2011
Рейтинг IMDb – 6,3

Романтична і кумедна комедія "12 різдвяних побачень" неодмінно створить особливу атмосферу на свята. Фільм розповідає про Кейт Стантон, яка напередодні Різдва купує колишньому хлопцю подарунок в надії повернути його. Та планам дівчини заважає побачення наосліп з незнайомцем, якого розхвалювала її мачуха. Як встигнути реалізувати все задумане за одну добу?
Кейт щодня переживає один і той самий день, намагаючись вибратись із петлі часу.

Культові комедії
"Сам удома"
Рік виходу – 1990
Рейтинг IMDb – 7,6

Новорічні свята без "Сам удома" – це не свята. Фільм може розвеселити і дорослих, і малечу, тому підійде для перегляду у будь-яких компаніях.

"Іронія долі, або з легким паром"
Рік виходу – 1975
Рейтинг IMDb – 8,1

Без цієї комедії не можуть уявити новорічне свято кіномани у пострадянських країнах.