У вівторок, 5 січня, в Україні розпочинається реєстрація для участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні. Вартість участі залежить від місця проходження тестування.

Цьогоріч випускників очікують деякі зміни в оцінюванні. Як повідомили на порталі "Освіторія", тепер кожен учасник зможе взяти участь лише в одному тестуванні на власний вибір.

Крім того, кожен зареєстрований учасник також зможе завантажити тестові зошити з усіх навчальних предметів із переліку предметів ЗНО-2021, пройти тестування вдома, після чого внести відповіді на спеціальний сервіс визначення результатів.

ЗНО, фото з вільних джерел
ЗНО, фото з вільних джерел

Вартість участі у пробному ЗНО у 2021 році складає від 195 до 255 грн, що залежить від місця проходження тестування.

Популярні новини зараз
Закінчення опалювального сезону: експерт закликає робити це вже зараз Жінка кілька років жила зі склянкою у сечовому міхурі: загралася під час інтиму, а потім думала, що інфекція Підвищення пенсійного віку та нова індексація: у Мінсоцполітики розповіли, що чекає на українців Дмитро Комаров став ворогом номер один і задоволений: "Мені не соромно дивитися людям у вічі"
Показати ще

Вартість ЗНО у регіонах України:

  1. Найменша вартість пробного тестування цьогоріч буде запропонована Харківським регіональним центром оцінювання якості освіти. Вартість тестування там складатиме 195 грн.
  2. Вартість тестування для учасників, які проходитимуть пробне ЗНО у Закарпатській, Івано-Франківській, Тернопільській та Чернівецькій областях становить 216 грн.
  3. Учасники пробного ЗНО з Дніпропетровської та Запорізької області зможуть скласти тест за 222 грн.
  4. Одеський регіональний центр пропонує учасникам Одеської та Кіровоградської області пройти пробне ЗНО за 225 грн.
  5. Вартість участі в одному тестуванні на території Волинської, Львівської або Рівненської областей становить 240 грн.
  6. 6. Також 240 грн коштуватиме тестування у Вінницькій, Житомирській та Хмельницькій областях.
  7. Учні, які мешкають у столиці, а також Київський, Черкаській та Чернігівській областях матимуть можливість пройти пробне ЗНО за 246 грн.
  8. Вартість пробного ЗНО для учасників із Донецької та Луганської областей складатиме 255 грн.

ЗНО в Україні, фото: кадр з відео
ЗНО в Україні, фото: кадр з відео

Нагадаємо, безстрашний воїн ЗСУ отримав "бойове хрещення" просто на День Незалежності: "Ціла батарея артилерії...". Він вважає, що це справа для справжніх чоловіків.

Як повідомляв портал "Знай.ua", після Нового року хліб для українців стане "золотим": скільки коштуватиме буханець. Хліб в Україні подорожчає на початку 2021 року

Також "Знай.ua" писав, крилаті піхотинці ЗСУ підкорили небо: в ООС показали дивовижні кадри. Воїни-десантники продовжили виконувати планову програму стрибків з парашутом