Українці розмістили петицію на сайті президента з проханням до Володимира Зеленського про повернення форм дипломів та додатків до них з відзнакою, а також про податкові пільги для пенсіонерів.

У петиції, створеній 21 січня, українці просять "звільнити громадян пенсійного віку від сплати податку на нерухомість". На 14:30 цього ж дня, петиція зібрала 4 голоси з 25000 необхідних.

Скрін: petition.president.gov.ua
Скрін: petition.president.gov.ua

Популярні новини зараз
Кирило Буданов пояснив, чи варто чекати наступу з Білорусі "Я воював, су*а, бл*": п'яні харківські чиновники вирішили, що війна вже скінчилася та влаштували раллі містом Аліна Гросу розповіла про операції на обличчі та вперше показала себе натуральною: "Мене хтось все одно любитиме" Дженна Ортега отримала роль Венздей за 10 хвилин у Zoom, Тім Бертон був рішучим: "Посміхаєтеся і киваєте"
Показати ще

Авторка петиції про повернення дипломів з відзнакою Наталушко Крістіна Анатоліївна розповіла, що цьогоріч закінчує виш і сподівалася отримати "червоний диплом". Проте, через новий наказ МОН, отримає звичайний. Вона додала, що таким чином багатьох студентів позбавили стимулу до навчання.

"Раніше отримати «червоний диплом» було престижно, це давало перспективи у працевлаштуванні, але наразі це не грає ніякої ролі, і напевно тому наша влада вирішила прибрати таку форму диплому. Проте на мою думку відміна «червоного диплому» - це найпростіший шлях. Чи не було би краще змінити систему так, щоб дипломи з відзнакою знову мали сенс.", - йдеться у петиції Текст петиції

Скрін: petition.president.gov.ua
Скрін: petition.president.gov.ua

Скрін: petition.president.gov.ua
Скрін: petition.president.gov.ua

Нагадаємо, безстрашний воїн ЗСУ отримав "бойове хрещення" просто на День Незалежності: "Ціла батарея артилерії...". Він вважає, що це справа для справжніх чоловіків.

Як повідомляв портал "Знай.ua", учні повернуться у школи ще не скоро: Степанов назвав причину. Максим Степанов пояснив, чому не можна завчасно повернути оффлайн-навчання у школах

Також "Знай.ua" писав, малозабезпечені сім'ї благають Зеленського про допомогу, втомились від космічних цін і тарифів: "Нахабно здерти з людей". Володимира Зеленського просять підвищити соціальну допомогу багатодітним сім'ям