Президента України Володимира Зеленського просять підвищити соціальну допомогу багатодітним сім'ям та скасувати оплату за доставку газу.

Відповідні прохання з'явилися на сайті Президента України у розділі Електронні петиції. Петиція про скасування плати за доставку газу, опублікована 11 січня 2021 року, на 12:00 12 січня зібрала 1500 голосів з 25000 необхідних.

Петиція на сайті президента, petition.president.gov.ua
Петиція на сайті президента, petition.president.gov.ua

"Народ своїм коштом проводив труби в свій будинок. Своїм коштом вводив в свій будинок і держава ще нахабно намагається здерти з людей за це гроші? Навіщо нам тоді це міністерство, якщо воно нічого не робить для людей? Коли в країні почнуть самостійно підводити комуналку, тоді і можуть щось вимагати! Зараз народ вимагає скасувати доставку газу і тільки платити людям за використані куби", - йдеться у повідомленні. Текст петиції

Водночас петиція про підвищення соцдопомоги малозабезпеченим сім'ям зібрала лише 239 голосів з 25000 необхідних. У тексті петиції йдеться про те, що у зв'язку з підвищенням цін, варто б збільшити й фінансову допомогу багатодітним сім'ям.

Популярні новини зараз
61,72 грн за кубометр: українці дізналися, скільки вони можуть заплатити за водопостачання вже з 1 квітня У Японії з'явився свій Володимир Зеленський: азіатська версія але дуже схожий Головне за ніч, 26 березня: заборона TikTok в Україні, російське минуле Лободи та випробування для нас вже на порозі Ольга Сумська знищила Фаріон, яка звинуватила маріупольців у знищенні свого міста: "Людина має відповідати"
Показати ще

Петиція на сайті президента, petition.president.gov.ua
Петиція на сайті президента, petition.president.gov.ua

Нагадаємо, безстрашний воїн ЗСУ отримав "бойове хрещення" просто на День Незалежності: "Ціла батарея артилерії...". Він вважає, що це справа для справжніх чоловіків.

Як повідомляв портал "Знай.ua", після Нового року хліб для українців стане "золотим": скільки коштуватиме буханець. Хліб в Україні подорожчає на початку 2021 року

Також "Знай.ua" писав, крилаті піхотинці ЗСУ підкорили небо: в ООС показали дивовижні кадри. Воїни-десантники продовжили виконувати планову програму стрибків з парашутом