Відома українська співачка Аліна Гросу, яка довгий час жила і працювала в Росії, любить привертати до себе увагу і епатувати публіку, що успішно робить на своїй сторінці в Instagram.

Нещодавно знаменитість виставила кілька ранкових Сторіс, зізнавшись, що почала день на знімальному майданчику серіалу "Таємне кохання 2", де зіграє одну з головних ролей. Так, артистка вирішила показати, як виглядає її акторський вагончик і зі сумісництвом гримерка, що ховається в холодильнику, скільки часу зірці відводять на обід, а також поскаржилася на відсутність вбиральні, жартівливо заявивши, що красуні доведеться "терпіти" під час всього робочого дня.

"Друзі, всім привіт! Сьогодні я перебуваю знову на знімальному майданчику, з самого ранку, на майданчику "Таємного кохання 2".
Чи хочете ви подивитися, як виглядає вагончик акторський? Я зараз вам його покажу."

"Так, це у нас місця для валяння і мій текст, це у нас обігрівач стоїть, тому що можна навколіти тут.
Столик, практично як поїзд, просто дзеркальце... і зазвичай є туалет, але, сьогодні, мабуть, будемо терпіти. Ну, це як би добре...".

Популярні новини зараз

Доросла "бджілка" Аліна Гросу вдарилась у самокритику: "Я сама по собі є-бо-бо"

Дружина Віктора Павлика показала, в чому плюси чоловіка 50+: оце так сосиска!

Комунальні тарифи та ціни весни: що подорожчає вже з 1 березня

Аліна Гросу жорстко відповіла на нападки Олі Полякової: "Нехай заздрить мовчки"

Показати ще
"Так, тут є холодильник! Іі уявляєте, він набитий... тадам! Повітрям! Нічого тут ніколи немає, якщо що!
Їжу приносять в обідній час, іноді 45 хвилин, іноді годину обід триває, в залежності від вимог, прохань актора і того, що прописано в контракті."

Аліна Гросу, instagram.com/alina_grosu/