Тарас Кремінь - уповноважений із захисту державної мови в Україні.

Він вважає, що українська мова може стати офіційною в Європейському Союзі за сприяння провідних наукових мовних інститутів нашої країни. Кремінь повідомив про це під час засідання Президії Національної академії наук України.

"Мовна інтеграція України в сім'ю офіційних мов ЄС суттєво посилить наші позиції на міжнародній арені. Настав час, коли ми можемо сприяти тому, щоб українська стала офіційною мовою спільноти. Переконаний, що в тісній співпраці з НАН наш голос буде вирішальним і на майданчику Європейської федерації мовних інститутів", – заявив Тарас Кремінь.

Це дозволить отримати Україні асоційоване членство в Європейській Федерації національних мовних інститутів в якості складової євроінтеграційних процесів держави.

Уповноважений із захисту державної мови, скріншот: Facebook
Уповноважений із захисту державної мови, скріншот: Facebook

Популярні новини зараз

Олег Винник вирішив розлучитися: "Ми виявилися занадто різними"

Настю Каменських, Лесю Нікітюк і Дашу Астаф'єву застукали разом в грайливих позах: дуже розкуто

Сергія і Сніжану Бабкіних підловили на нещирості: "Переграєте"

Перша батьківська поминальна субота: підготуйте душу до Великого посту

Показати ще

Зараз українською мовою, за його словами, по всьому світу спілкуються мільйони громадян. Якщо все піде за планом, то вже до кінця 2021 року Україна зможе отримати асоційоване членство.

Нагадаємо, реалізація національної економічної стратегії за 10 років зможе подвоїти ВВП України, – експерт

Як повідомляв "Знай.ua", світові бренди розривають контракти з юною фанаткою Путіна: "Не підтримуємо". Київська блогерша в TikTok Таїсія, під ніком di.rubens, висловила підтримку на адресу Російської Федерації.

Знай. писав, Клопотенко трепетно нагадав українцям про єдність: "Все буде борщ"