З 2019 року в Україні існує процедура визнання фізичної особи банкрутом.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяТому існує легальна процедура, як взяти в борг грошові кошти і через деякий час визнати себе банкрутом, списати всі борги і почати нове життя. Однак звучить це все "казково".
Початок процедури визнання себе банкрутом можливий лише при загальній сумі боргів, яка повинна перевищувати 180 тисяч гривень — 30 МЗП (мінімальних заробітних плат) станом на 1 січня 2021 року. Але і при наявності інших вимог — боржник не погашає кредити і не здійснює платежі протягом більше двох місяців; державним або приватним виконавцем винесено постанову про відсутність у боржника майна до стягнення; повинна бути подана декларація про доходи за три роки з інформацією про доходи і майно боржника і членів його сім'ї перед заявою. Вони не повинні перевищувати 180 000 грн.
Процедура банкрутства складається з 2 стадій — реструктуризація боргів і визнання боржника банкрутом і введення процедури погашення боргів. Завдяки їй припиняється нарахування штрафних санкцій і відсотків за кредитами, термін виконання всіх грошових зобов'язань боржника вважається таким, що наступив і вводиться мораторій на задоволення вимог кредиторів.
Однак для того щоб стати банкрутом, буде потрібно багато грошей. Ще до початку суду потрібно внести гроші на зарплату арбітражному керуючому, а це 11 350 за кожен місяць роботи і мінімум ще за 3 потрібно буде заплатити заздалегідь. Це чорна мітка на кредитній історії. Після банкрутства банки навряд чи схвалять Вам навіть невеликий кредит.
Нагадаємо, ФОПи залишаються на Майдані на всі свята, протести не вщухають: "Новий рік буде наш!" - ексклюзивні кадри
Як повідомляв "Знай.ua", в Києві розлючені підприємці зіткнулися "лобами" з силовиками, обстановка загострюється: є постраждалі
Знай.ua писав, в Києві бунтують підприємці, центр столиці оточений силовиками: сподіваються "дотиснути" до Нового року