Українських батьків здивував і розлютив новий тип завдань, які дають школярам на уроках з української літератури: від школярів вимагають продовжити речення з об'ємних прозових творів по пам'яті.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяПост про це був розміщений у популярній групі "Батьки SOS" у соціальній мережі "Facebook".
У публікації було розміщено фото аркуша з роздрукованим завданням. Цього разу учні мали попрацювати з автобіографічною повістю Олександра Довженка "Зачарована Десна". Однак авторка посту запевнила, що подібні роботи виконують і з іншими творами зі шкільної програми.
"Пропоную пограти у гру. Вгадай, що на фото. Відповідь - самостійна робота з української літератури за твором Довженка "Зачарована Десна". Суть роботи - продовжити речення з твору. "Серьёзно??????" мені цікаво, які навички отримує школяр, виконуючи такі завдання. Це суть сьогоденної школи? Не думати? Не аналізувати? Не вчитись висловлювати свої думки? Правильно, навіщо? Достатньо бути зомбі, який має повторювати чужі думки. Думаю, Довженко здивувався би.
Додам - здивувався би не тільки Довженко. А кожен письменник прози. Бо на кожен твір є подібний "продовжувач"" — йде мова в оригінальній публікації.
Думки ж у коментарях розділилися. Багато хто користувачів соцмережі теж була обурена таким типом завдань, зазначаючи, що вони й самі не впоралися б. Але деякі українці схвалили такий тип "творів", оскільки він дає визначити, чи читали діти саму повість.
Раніше повідомляли, у МОН розповіли, яким має бути ідеальний вчитель: знання предмета буде замало.
Як повідомляв Знай.uа, Ляшко попередив про нову хворобу в лютому: школи знову можуть закрити.
Знай.uа писав, в Україні хочуть запровадити уроки християнської етики: "Аморальні люди вчать дітей моралі".