До Тоні Матвієнко прилетів на космічному кораблі Чубакка з "Зоряних війн".

Відома українська співачка Тоня Матвієнко та дружина заслуженого артиста України Арсена Мірзояна частко ділиться зі своїми фанатами в Instagram новинами свого життя та просто цікавими і яскравими кадрами.

Цього разу співачка оприлюднила доказ своєї "зради". На фото, яке Тоня виклала в мережу, вона постала в обіймах Чубакки із "Зоряних війн".

Космічний мандрівник обіймає Тоню за плечі, а вона відповідає йому тим же і, закинувши голову, дивиться Чубацці в очі.

Співачка не стала пояснювати, де було зроблене фото. Натомість вона запропонувала шанувальникам самим придумати підпис до нього.

"Як назвати цей пост?", - запитала Тоня.

Шанувальники не забарились з відповіддю і навперебій пропонують свої коментарі:

"Красуня і чудовисько";
"До і після карантину";
"Дивлюся страху в очі"
"Біжи, Тоню, біжи", - змагаються в дотепності фоловери.

Нагадаємо, Тоня Матвієнко зворушила фото з матусею Ніною

Популярні новини зараз
Реєстрація на грошову допомогу стартувала: кого пустять, а кому відмовлять Мінус 900 грн на місяць: "Ощадбанк" списує гроші з заблокованих рахунків Базовий мінімум – майже 5200 грн: хто отримає такі пенсії Старша школа без звичних класів: як працюватиме "правило 8 учнів" з осені
Показати ще

Як повідомляв портал Знай.ua, Тоня Матвієнко з Арсеном Мірзояном показали свої місця щасливих людей

Також Знай.ua писав, Тоня Матвієнко з Арсеном Мірзояном подражнили українців з океану