Готується "гідне святкування"

2021 рік стане по-справжньому святковим для українців. Цього року відбудеться одразу 2 ювілея: 28 червня ми відзначатимемо 25 річницю затвердження Конституції України, а 24 серпня – 30 років з дня Незалежності України. В Парламенті вже починають планувати відзначання цих дат. Подробиці дізнавалися Знай.ua.

День Незалежності, Володимир Зеленський - фото Андрія Єловікова
День Незалежності, Володимир Зеленський - фото Андрія Єловікова

Попереду 2 ювілеї: що готують?

Розмова про майбутні ювілеї зайшла в ході засідання Погоджувальної Ради, що відбулося 15 лютого.

"У нас цей рік – це рік підготовки до важливих дат. Це 25-річчя Конституції України і 30-річчя Незалежності України. Ми вже попередньо збирали робочі групи", - повідомив Перший заступник голови Парламенту Руслан Стефанчук.

Володимир Зеленський - фото з Фейсбук (сторінка В.Зеленського)
Володимир Зеленський - фото з Фейсбук (сторінка В.Зеленського)

Популярні новини зараз
20 тисячам українців виплатять грошову допомогу: хто може розраховувати і як отримати Почніть відкладати вже зараз: що здорожчає перед Новим роком Тіна Кароль задерла ноги не гірше за Різатдінову і показала хутро: "Теплого кольору і натуральний теплий" Українці більше не побачать доларів? Що буде з курсом під кінець року
Показати ще

Втім, станом на сьогодні, кінцевий план святкування ще не був затверджений.

"Якщо є пропозиції від колег по фракціях, будь ласка, давайте. Щоб ми могли гідно відзначити і вшанувати всі заходи, які будуть передбачені", - відзначив в ході виступу перший заступник голови Верховної Ради України Руслан Стефанчук.

Варто додати, що у 2021 році День Конституції України припадає на понеділок, 28 червня.

вишиванка, фото politinfo
вишиванка, фото politinfo

А День Незалежності України – на вівторок, 24 серпня.

Тож про подальший розвиток подій читайте на порталі Знай.ua.

Також Знай.ua писав про скорочення Парламенту до 300 осіб, напади на ЗМІ і банки на Донбасі – Рада затвердила план дій на 2021 рік.