Протягом 2020 року відділами державної реєстрації актів цивільного стану внесено 2 047 змін до актових записів про народження на підставі рішень судів про усиновлення.
Підпишіться на Знай у Google News! Тільки найяскравіші новини!
ПідписатисяПро це повідомили у пресслужбі Міністерства юстиції України на офіційній сторінці в соціальній мережі Фейсбук.
"Дитина, яка тимчасово або постійно позбавлена сімейного оточення або яка в її власних найкращих інтересах не може залишатися в такому оточенні, має право на особистий захист і допомогу, що надаються державою.", - йдеться у повідомленні.
У Мін'юсті нагадують, що усиновлення – це юридичний факт, внаслідок якого між дитиною і усиновлювачем та його родичами, виникають такі самі права й обов’язки, як і між батьками та дітьми.
Українські "боги війни" підготувалися до зустрічі з окупантами: "Завжди потужно"
Данилко не встояв перед попою Полякової на "Масці": Оля нагнулася прямо перед ним
45-річна Могилевська "проміняла" мільйонера на 71-річного Поплавського: "Ми худнемо"
Вагітна дружина Віктора Павлика здивувала подробицями про дитину: "Плакала пів години"
Усиновлення дитини на підставі рішення суду провадиться у її найвищих інтересах шляхом прийняття у сім’ю усиновлювача на правах дочки чи сина, з метою забезпечення стабільних та гармонійних умов її життя.
"На підставі рішення суду про усиновлення в актовий запис про народження дитини, складений органами державної реєстрації актів цивільного стану України, орган ДРАЦС вносить відповідні зміни і видає нове свідоцтво про народження з урахуванням цих змін.", - йдеться у повідомленні.
- у 1 890 випадках усиновлення було здійснено громадянами України;
- у 18 – іноземцями-громадянами країн СНД;
- у 139 – іноземцями-громадянами інших держав.
Нагадаємо, мінімальна зарплата у країнах ЄС: на скільки українці відстають від Болгарії, Угорщини, Румунії. Cвіжі дані стосовно мінімальних зарплат
Як повідомляв портал "Знай.ua", зросли штрафи за порушення ПДР: за що водіїв каратимуть найбільш суворо. Посилено відповідальності за окремі правопорушення
Також "Знай.ua" писав, що українці вимагають прирівняти гривню до євро: "Жебраки і вимирають". Люди хочуть прирівняти гривню до євро з метою подолання економічної нерівності