У Москві у віці 82 років сьогодні, 18 лютого, помер радянський і російський актор Андрій Мягков. Про це повідомили представники пресслужби МХТ ім. Чехова.

"Андрій Васильович помер", – наводять слова співрозмовників російські ЗМІ. У театрі також повідомили, що інформація стосовно дати і часу прощання з легендою кіно з'явиться згодом.

Однією з перших його робіт Мягкова була роль у виставі "Дядечків сон" по Достоєвському, але тоді ще рано було говорити про славу. Адже велика популярність прийшла до нього у 1975 році після виходу фільму Ельдара Рязанова "Іронія долі, або з легким паром".

Щоправда, не менш значущою у кар'єрі М'ягкова була і його роль Новосельцева у легендарній комедії "Службовий роман". Він також знімався у таких відомих фільмах, як "Гараж", "Брати Карамазови", "Дні Турбіних", "Ви мені писали" тощо.

Андрій Мягков
Андрій Мягков

Популярні новини зараз
Українців, які відкладали долари чи євро змусять сплатити штраф: 20% від суми Навіть до ПФУ йти не потрібно: кому автоматично призначать доплати до пенсії у серпні "Оленячий Місяць" 21 липня: чим небезпечний цей місяць у повні в Козерозі і як пережити період без проблем Пенсіонерам призначили до виплат додаткові 940 гривень: хто перший у списках
Показати ще

Андрій Мягков
Андрій Мягков

Відомо, що останні роки Андрій Мягков практично не знімався. Натомість актор віддав перевагу театральній і викладацькій діяльності в Школі-студії, якій присвятив свою подальшу діяльність.

Мягков також є автором кількох детективів, по одному з них, а саме "Сивий Мерін" знято фільм. Зірка "Іронії долі" і "Службового роману" в останні роки свого життя також захоплювався портретним живописом.

Нагадаємо, Андрій Мягков народився 8 липня 1938 року в Ленінграді у сім'ї професора політехнічного інституту. У 1961 році він закінчив Ленінградський технологічний інститут імені Ленсовета за спеціальністю "Технологія пластичних мас", а в 1965 році став випускником школи студії МХАТ.

Андрій Мягков
Андрій Мягков

Андрій Мягков
Андрій Мягков

Нагадаємо, помер Андрій Мягков з "Іронії долі" і "Службового роману". Андрій Мягков помер у віці 82 років.

Як повідомляв портал "Знай.ua", 100-річний ветеран Том Мур зібрав мільйони для боротьби з covid-19, але сам не впорався з хворобою. Ветерана за його заслуги присвятила в лицарі сама королева

Також "Знай.ua" писав, що на Харківщині ховають загиблого героя: підірвався на міні в день кохання. Назавжди залишиться в пам'яті