Народний артист РРФСР, актор фільму "Іронія долі, або з легким паром" Андрій Мягков помер у віці 82 років.

Про це повідомили у четвер, 18 лютого у пресслужбі МХТ імені Чехова. Причина смерті поки не називається. Як повідомляє "Московський комсомолець", актор помер у себе вдома в Москві. Дату і час прощання з актором оголосять пізніше.

Андрій Мягков закінчив Школу-студію МХАТ в 1965 році і поступив в театр "Современник". А у 1977 році перейшов до Художнього театру.

Андрій Мягков
Андрій Мягков

За роль Кулигіна в "Трьох сестрах" Мягков був відзначений премією Станіславського та премією фестивалю "Балтійський дім".

Популярні новини зараз

Учасниця "Холостяка" Яна Станішевська поділилася легким рецептом Київського торта - "Не такий страшний..."

Українцям "злили" переможця шоу "Танці з зірками": Олександра Зарицька піде без тріумфу

Укрзалізниця довела, що пасажири можуть "домовитися" без будь-яких сертифікатів: "Начальник вирішує"

Від 3 до 5 за примусову вакцинацію: Володимир Зеленський окреслив чітку позицію

Показати ще

У 2004 році разом з Аллою Покровською його нагородили театральною премією "Чайка" за роботу у виставі "Міщани" у номінації — "Найкращий акторський дует".

Нагадаємо, Андрій Мягков знявся у таких знакових фільмах, як "Брати Карамазови", "Дні Турбіних", "Іронія долі, або з легким паром", "Службовий роман", "Гараж", "Жорстокий романс", "Післямова" та інших.

Андрій Мягков
Андрій Мягков

Андрій Мягков
Андрій Мягков

Нагадаємо, мінімальна зарплата у країнах ЄС: на скільки українці відстають від Болгарії, Угорщини, Румунії. Cвіжі дані стосовно мінімальних зарплат

Як повідомляв портал "Знай.ua", зросли штрафи за порушення ПДР: за що водіїв каратимуть найбільш суворо. Посилено відповідальності за окремі правопорушення

Також "Знай.ua" писав, що українці вимагають прирівняти гривню до євро: "Жебраки і вимирають". Люди хочуть прирівняти гривню до євро з метою подолання економічної нерівності