У Києві співробітники салону зі стрижки собак і котів відмовилися обслуговувати клієнтку українською мовою.

Детальніше про це розповіла Тетяна Шкуратова в Facebook.

За словами жінки, вона хотіла записати свою собаку на чистку зубів в грумінг-салон. Однак, їй відмовили в процедурі, оскільки не збираються обслуговувати її українською мовою. Тоді Тетяна написала про них негативний відгук і прийшла в салон, щоб записати на відео якість обслуговування.

З самого початку її візиту її дорікнули в тому, що жінка не постукала і заявили, що обслуговувати українською мовою не будуть принципово. Тетяна нагадала про Закон України, який зобов'язує співробітників салону спілкуватися з клієнтами рідною мовою, проте дівчину це не збентежило.

Популярні новини зараз
Від каменя більше користі: українцям показали, що буде, якщо заряджати телефон "чужим" дротом До 50 гривень за куб газу: експерт розповів, якими можуть бути нові тарифи на комунальні послуги Таргани більше до вас не сунуться: 3 способи назавжди позбавитися проблеми Перша Леді Олена Зеленська була поранена після прильоту до США: під час виступу президента в ООН все було видно
Показати ще

- Я просто подумала, може, ви все-таки будете дотримуватися законів і обслуговувати українською мовою.

- Ні, у нас нічого не змінилося.

- Тобто ви відмовляєтеся.

- Так, ви бачите, який у вас підхід - підпільний, скотський. І у нас точно такий же.

В ході нетривалої розмови Тетяна зрозуміла, що не зможе нічого добитися від співробітниці салону і пообіцяла відправити відеоролик Уповноваженому із захисту державної мови.

Нагадаємо, що у Харкові під час засідання міської ради депутат відмовився виступати українською мовою.

Як повідомляв портал Знай.иа, у Кривому Розі з посади звільнили заступницю відділення "Укрпошти", яка порушила карантинні вимоги і відмовилася обслуговувати клієнта українською мовою.

Також Знай.иа писав, що 15-річна "фанатка" Путіна з Києва виправдалася за нелюбов до солов'їної: "я не виняток".