Сплеск емоцій та подиву охопив українське суспільство у відповідь на незвичайний тендер, оголошений днями Нацполіцією. Одна з найзагадковіших покупок – 10 тисяч наручників за ціною 15,5 мільйонів гривень, викликала шквал критики та хвилювання.

У той час, коли весь світ спостерігає за героїчною обороною України від агресії, коли кожна копійка вважається на допомогу армії, резонансна поява цього тендеру породила багато питань.

Він був розміщений на платформі Prozorro.

Тендер на закупівлю наручників / фото: скріншот Prozorro
Тендер на закупівлю наручників / фото: скріншот Prozorro

Навіщо поліції така кількість кайданків? На кого вони планують їх використати? І найголовніше – чому кошти скеровуються на цю покупку, а не на підтримку наших захисників?

Популярні новини зараз
Світло відключатимуть на 6 годин, а про опалення взимку і не мрійте: українців серйозно попередили РФ може відкласти наступ через несподівані обставини Зайвий раз не помиєшся: з 1 травня піднімають ціни на водопостачання – скільки заплатимо Штрафи від 3,5 тисяч гривень: "Газмережі" попередили власників газових плит та колонок
Показати ще

Соцмережі одразу спалахнули дискусією. Дехто стверджує, що це ще один спосіб порушення громадянських свобод, інші говорять про можливе використання наручників для арешту ухилістів чи зрадників.

Нацполіція, Інформатор
Нацполіція, Інформатор

Але багато хто просто не може зрозуміти логіку такого рішення, особливо в умовах війни, коли кожна гривня має бути спрямована на підтримку фронту.

  • "Краще дронів купили на ці бабки"
  • "Я щось не зрозумів, кайданки для кого? Для людей, кому влада не подобається?"
  • "Для ухилістів і потенційних зрадників? Тільки за, готовий брати участь у разі потреби."
  • "Потужна відповідь на несподіваний наступ росіян."

Раніше ми писали про те, що у військовий втратив кінцівки після того, як його "накачали" та викинули з поїзда

Крім того, Знай.ua повідомляв, що у країнські водоканали взялися за маркетинг більш ніж на 1 млн. гривень: волонтер та інші КП висміяли нову стратегію

Також наш портал поінформував, що до вподоби підуть 17 млрд, виділених на дороги, і чому так дорого: українцям зробили заяву