Ситуація на окупованих територіях Херсонської, Запорізької, Луганської та Донецької областей стає все більш напруженою. Середній рівень заробітної плати падає, а безробіття наростає, повідомляє Центр національного опору.

Однією з причин цього є блокування переказів грошей із підконтрольної території України. Це призводить до того, що місцеві жителі стають все більш залежними від соціальних виплат, які надають окупанти.

Зруйноване місто. Фото: Youtube
Зруйноване місто. Фото: Youtube

Російська влада, яка утримує контроль над цими територіями, практично приводить їх до економічного краху.

Вже відомо, що російська економіка заснована в основному на експорті нафти, тому війна і бідність стають основним "продуктом" для окупованих регіонів.

Популярні новини зараз
Як уникнути арешту майна: чому переписка на родичів може виявитися поганим варіантом Енергетики проводять рейди по домівках споживачів: кому загрожують серйозні проблеми Коли бронювання вже не врятує: чому чоловіків можуть забрати до війська Краще на якийсь час переїхати: п'ять областей відключатимуть частіше за інших - список
Показати ще

Центр національного опору закликає громадськість повідомляти про зрадників, які співпрацюють із ворогом та допомагають йому встановити свою владу на окупованих територіях. Підтримка окупантів становить загрозу для безпеки та майбутнього України.

війська російських окупантів
війська російських окупантів

Окупаційна влада намагається насильно насаджувати свої закони, громадянство та судову систему, а також придушувати українську ідентичність.

Вони прагнуть знищити культурну спадщину та мову, вербуючи молодь та переписуючи навчальні програми на користь російського патріотизму.

Раніше ми писали про те, чи Україна готова до відновлення ядерного арсеналу: чого нам не вистачає

Крім того, Знай.ua повідомляв, розлучає , викрадає та вбиває. Як Росія роками будувала систему геноциду українських дітей

Також наш портал інформував, російські окупанти можуть влітку розпочати новий наступ на українські міста, - ISW