У контексті посилення мобілізаційних заходів у зв'язку з загостренням конфлікту з російською федерацією та введенням воєнного стану, Верховна Рада прийняла рішення про внесення змін у процес обліку військовозобов'язаних.

Це рішення стосується реєстру призовників "Оберіг", який в майбутньому планується доповнити інформацією про українських водіїв.

Згідно з новим законом про цифровізацію військового обліку та введення електронного кабінету військовозобов'язаного, який набув чинності, для збору даних про військовозобов'язаних громадян дозволяється використовувати інформацію з баз даних МВС.

ТЦК, скріншот: YouTube
ТЦК, скріншот: YouTube

Ця інформація, зокрема, включає персональні дані осіб, які отримали водійські посвідчення. Важливо зауважити, що для використання цих даних не потрібна окрема згода осіб.

Популярні новини зараз
Як уникнути арешту майна: чому переписка на родичів може виявитися поганим варіантом За це відключать газ: українці ризикують втратити блакитне паливо Енергетики проводять рейди по домівках споживачів: кому загрожують серйозні проблеми Комунальники вирішили не церемонитися: який тариф злетить одразу на 90%
Показати ще

До реєстру "Оберіг" вже внесено дані про водійські посвідчення, такі як серія, номер, дата видачі і термін дії документа. Більш того, співробітники Територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки тепер мають доступ до інформації про категорії водійських посвідчень, якими володіють окремі громадяни.

Ця інформація буде автоматично додаватися до реєстру після отримання водійських посвідчень.

Раніше повідомлялося на порталі Знай.ua "Протягнути під шумок": нардеп розповів про важливі зміни у мобілізації

Як раніше повідомляв портал Знай.ua, щурячі перегони закінчилися: нардеп-утікач Онищенко отримав 15 років в'язниці

Також, Знай.ua писав про 450 доларів і ти "навчаєшся" у Польщі: українець намагався виїхати закордон, але не вийшло