Колишній спікер українського парламенту Дмитро Разумков продовжує займатися критикою, цього разу він вирішив прокоментувати питання електронних повісток для громадян, а також спробував спрогнозувати, коли може запрацювати законопроєкт про мобілізацію. За його словами, це станеться не скоро.

А ось стосовно електронних повісток політик має іншу думку, він переконаний, що уряд не залишив планів щодо їх запуску.

Про це стало відомо завдяки кільком інтерв'ю політика, які він дав українським виданням у перші дні квітня 2024 року.

Реєстр призовників, скріншот: YouTube
Реєстр призовників, скріншот: YouTube

Питання електронних повісток

"Ми домоглися, щоб їх прибрали з тексту. Незважаючи на це вони нишком хочуть знову повернути електронні повістки", — заявив політик.

Популярні новини зараз
Щоб розраховувати на субсидію потрібно заплатити: яка остаточна сума ТЦК стануть "невидимками" для ухилянтів: про які повноваження говорять "Ми повинні побачити його за ґратами": українці лютують через напад Тищенка з охоронцями на ветерана ЗСУ Наказ – гасити: в Україні відключають житлові будинки від критичної інфраструктури
Показати ще

Він додав, що також відсутня обов'язковість електронного кабінету через різні можливості українців та виділення на це коштів.

Українські захисники, скріншот: Facebook
Українські захисники, скріншот: Facebook

Коли набуде чинності закон про мобілізацію

"Мінімум через півроку від точки ухвалення закону, тобто підписання президентом. Офіційно це звучить так: закон набирає чинності через місяць після підписання та опублікування. Далі 2 місяці на переоблік даних (військовозобов'язаних) та 3 місяці на їх навчання. Після бойове злагодження та направлення у бойові частини", - сказав Разумков.

Також він наголосив, що це мінімум.

"Я беру мінімум 6 місяців, і виходить листопад-початок січня. Я питаю, ким ви закриватимете цей шматок часу? Тривожне мовчання, відповіді немає", - сказав Разумков.

Нагадаємо, куди їдуть "бусики" з ухилянтами, і що відбувається далі: копи розкрили деталі.

Раніше повідомлялося, 450 доларів і ти "навчаєшся" у Польщі: українець намагався виїхати закордон, але не вийшло.

Також, здорові лоботряси брали штурмом секонд-хенд у Львові: ганебна бійка обурила всю країну.