Зараз в Україні йде мобілізація через воєнний стан. Депутати думають над новим законопроєктом, щоб людина, яка йде в армію, точно знала, скільки часу треба служити в армії, щоб потім можна було додому.

Але не всім військовим потрібно служити однаково: комусь треба більше служити, комусь менше. Наприклад, хто вчився в університеті, тому в армії бути 12 місяців. А льотчикам може довестися пробути аж 10 років.

Військові / скріншот з відео
Військові / скріншот з відео

Якщо відштовхуватись від написанного закону, то людина, яка служитиме терміново, то на них чекає 18 місяців армії, а якщо закінчили магістратуру, то всього 12 місяців.

Якщо йдете на контракт, то від 3 до 5 років, залежно від вашої спеціальності. Льотчикам повезло менше, тому що їм треба бути пробути в армії - 10 років, а іншим офіцерам - від 5 до 10 років.

Популярні новини зараз
Газові прилади доведеться відключити: "Газмережі" застерегли кожного споживача Як уникнути арешту майна: чому переписка на родичів може виявитися поганим варіантом Коли бронювання вже не врятує: чому чоловіків можуть забрати до війська ТЦК заганяють українців у боргову петлю – адвокат розповів про підступну схему
Показати ще

військові, скріншот з відео
військові, скріншот з відео

Депутати Верховної Ради України, що відповідають за безпеку і оборону, вирішили, що солдати можуть йти додому через 3 роки, після того, як президент прийме рішення.

Поки новий закон не прийняли, всі служать далі. Можна піти з армії тільки з певних причин, які написані в законі.

Раніше повідомлялося на порталі Знай.ua російські вбивці атакують наших захисників хімічною зброєю: захисту немає, гуманності – і близько

Як раніше повідомляв портал Знай.ua 200 тисяч штрафу та 5 років в'язниці: ухилянтам завдадуть потужного удару

Також, Знай.ua писав про військовослужбовцям оголосили довгоочікувану новину: вже почалося