Леонід Кучма, другий Президент України, дав ґрунтовне інтерв'ю японським ЗМІ.

У своїх міркуваннях він припустив, що уникнути російського вторгнення було б можливо, якби окупанти спочатку сприймали Україну не як легкий видобуток, а як серйозну силу, здатну чинити опір.

Леонід Кучма та владимир путін, скріншот: YouTube
Леонід Кучма та владимир путін, скріншот: YouTube

"Ми повинні відповідати з першої хвилини російської агресії ще в 2014 році. Якби я був президентом тоді, то наказав би знищити тих "зелених чоловічків" без розпізнавальних знаків, які захопили Верховну Раду Криму. Тим більше що Путін тоді заявив: "наших там немає", - розповідає Кучма.

Однак, якби Кучма очолював державу пізніше, він зосередився на розробці та виробництві нових систем озброєння. Він стать життя присвятив ракетно-космічним технологіям і добре знає, що наші фахівці були готові їх виробляти.

Популярні новини зараз
Пенсіонерів змусять працювати на п’ять років довше – хто може забути про пенсію у 60 років Маршрутники вирішили підняти ціни на проїзд: доведеться платити у половину більше Як уберегти новий холодильник від постійних відключень світла: запам'ятай ці правила Газові прилади доведеться відключити: "Газмережі" застерегли кожного споживача
Показати ще

Крім того, Леонід Кучма зазначив, що доклав би всіх зусиль, щоб Україна стала членом НАТО. Адже саме за його президентства, 2002 року, Україна вперше поставила таку стратегічну мету.

Леонід Кучма на Лазурному Березі. Фото кадр с Youtube
Леонід Кучма на Лазурному Березі. Фото кадр с Youtube

Таким чином, другий Президент України висловив переконання, що більш рішучі дії на ранніх етапах російської агресії, розвиток власного потужного ВПК та інтеграція до євроатлантичних структур могли б запобігти катастрофічному сценарію, який ми зараз спостерігаємо. Однак варто згадати, що і за його Президентства знищувалися наша броньована техніка та літаки.

Нагадаємо, російські вбивці атакують наших захисників хімічною зброєю: захисту немає, гуманності – і близько.

Як повідомляв "Знай.ua", відомий астролог побачив, хто стане наступним президентом України: "Ніхто не хотів"

Знай.ua писав, росія готується до масштабного наступу: коли чекати нової атаки