У минулому році групи експертів ходили перевіряти, як у різних місцях ведуть записи про людей, які можуть бути призвані в армію в разі потреби. Вони обійшли 530 місць – це і урядові установи, і звичайні компанії. Виявилося, що в десяти місцевостях і на 25 фірмах все влаштовано як треба, і вони можуть слугувати прикладом для інших.

Але, перевіряючи, як ведеться облік для мобілізації, спеціалісти також наткнулися на кілька серйозних промахів. Ці помилки можуть ускладнити набір людей для армії, якщо раптом це знадобиться. Також були випадки, коли документи велися неправильно.

Перевірка документів, скріншот: YouTube
Перевірка документів, скріншот: YouTube

Щоб виправити проблеми, які були виявлені, цього року будуть продовжені перевірки по всій країні, щоб переконатися, що військовий облік ведеться правильно. Наприклад, на Рівненщині вже заплановані спеціальні візити до семи різних місць в квітні.

Це не просто для того, щоб знайти, що не так, а й допомогти виправити ці помилки. Вони хочуть допомогти установам і компаніям краще справлятися з цим важливим завданням.

Популярні новини зараз
Для власників квартир приготували новий тарифний "сюрприз": яка послуга дорожчає Українські супермаркети опустіли: яких продуктів поменшало через відключення світла В Україні хочуть змінити систему соцдопомоги: на що розраховувати людям На картку пенсію не виплатять: у ПФУ назвали чіткі вимоги до банківського рахунку
Показати ще

Перевірка документів, скриншот youtube  BBC News Україна
Перевірка документів, скриншот youtube BBC News Україна

Ці перевірки дуже важливі, тому що вони допомагають країні бути готовою до швидкої мобілізації, якщо це раптом стане необхідно. Вони також забезпечують, що наша безпека і здатність захищатися як держави завжди знаходяться на високому рівні.

Раніше повідомлялося на порталі Знай.ua дадуть лише 10 днів: чоловікам готують шалені штрафи та покарання за неявку до ТЦК

Як раніше повідомляв портал Знай.ua, водії отримують покарання за порушення, яких не робили: у чому справа