Ірина Фріз, відома народний депутат та член Комітету з питань нацбезпеки, оборони та розвідки, поділилася цікавою новиною в інтерв'ю для NV. У зв'язку з нещодавно прийнятим законом про мобілізацію військовозобов'язаним стало простіше оновлювати свої дані, не витрачаючи час на походи до ТЦК.

За її словами, тепер можна зробити це через ЦНАП – і жодних повісток не буде. Потрібно просто оновити свої контактні дані та іншу інформацію, і все – ваше завдання виконане.

Скрін, відео YouTube ЦНАП
Скрін, відео YouTube ЦНАП

А якщо ЦНАП не ваш варіант, незабаром буде доступним і електронний кабінет для дистанційного оновлення.

До речі, якщо ви турбувалися про повістки, то Ірина Фріз підтвердила: через електронний кабінет повістки не вручатимуть. Вони або прийдуть фізично або поштою.

Популярні новини зараз
Пенсіонерів змусять працювати на п’ять років довше – хто може забути про пенсію у 60 років За шкалою від 1 до 12 – все катастрофічно погано: українців закликали роками терпіти відключення Не всі українці отримають червневі пенсії: кого ПФУ залишить без виплат Перерахунок тарифів на опалення: скільки українцям доведеться платити взимку
Показати ще

"Можна оновити свої військово-облікові дані через ЦНАП, де вам ніхто не вручатиме повістку. Ви просто оновлюєте свою контактну інформацію, персональні дані. Можна оновити через електронний кабінет, коли він запрацює, дистанційно", – заявила она.

Якщо ж ви віддаєте перевагу традиційному способу – у ТЦК та СП можливість оновлення даних також залишиться.

Проте, українці словами Ірини не повірили:

  • "Ніхто ж не заборонить ТЦК патрулювати саме під ЦНАПом"
  • "Ну оновиш ти через ЦНАП і що? А ВЛК обов'язково проходити де будеш? Теж у ЦНАП? Ось вам і пастка для лохів"
  • "Брехня і пастка"
  • "Отрута в обгортці шоколаду"

Також наш портал повідомляв, що електронний кабінет призовника збере всі дані про вас: що слід знати

Раніше Знай.ua стало відомо про те, що зміна адреси без повідомлення в ТЦК коштуватиме дорого: штрафи сягатимуть 20 тисяч