В останній газеті "Опір" вийшов малюнок у стилі пінап від Олексія Бондаренка. На зображенні оголена жінка зі зброєю в руках. Це викликало багато обговорень серед військових та експертів, які вважають це дискримінацією.

Про це стало відомо завдяки публікації військовослужбовці Аліні Сарнацької:

"Мені пишуть дівчата з ТрО, яким боляче і прикро бачити таке ставлення до жінок з боку Командування."

Пост Аліни Сарнацької / фото: скріншот Х
Пост Аліни Сарнацької / фото: скріншот Х

Редакція "Опору" спробувала виправдатися, заявивши, що малюнок не було створено з метою образити військовослужбовців. Вони навіть стверджують, що планували додати до журналу зображення чоловіків в аналогічному стилі.

Популярні новини зараз
Пенсіонерів змусять працювати на п’ять років довше – хто може забути про пенсію у 60 років "Ми повинні побачити його за ґратами": українці лютують через напад Тищенка з охоронцями на ветерана ЗСУ Доплата 20% від розміру пенсії: кому з пенсіонерів підкинуть грошенят Газові прилади доведеться відключити: "Газмережі" застерегли кожного споживача
Показати ще

На своїй сторінці у Facebook вони кажуть, що газета призначена для військовослужбовців, особливо для тих, хто перебуває на передовій та не завжди має доступу до інтернету.

Пост сил тероборони ЗСУ / фото: скріншот Facebook
Пост сил тероборони ЗСУ / фото: скріншот Facebook

Редакція каже, що спочатку планували публікацію подібних малюнків за участю і чоловіків, і пар військовослужбовців.

Видання закликає до співпраці та запрошує всіх запропонувати свої матеріали чи ідеї, щоб у майбутньому уникнути ситуацій, які можуть бути сприйняті як сексистські чи дискримінаційні.

Деякі українці розцінили зображення як осокорблююче, інші ж ні. Аліна Сарнацька каже, що головна проблема не в самій картинці, а в недоречності офіційної публікації від Командування ТРВ:

"Художник Бондаренко проілюстрував, що Командування Сил ТрО не має поваги до жінок, які стали на захист України. Це особливо дивно бачити з боку ТРО, адже туди на початку повномасштабної війни потрапили більшість жінок."

Коментарі під постом / фото: скріншот Х
Коментарі під постом / фото: скріншот Х

Раніше Знай.ua стало відомо про те, що Україна має повчитися? Жінку засудили до страти через корупцію

Вам буде цікаво дізнатися, чи дівчина пролетіла всю країну заради зустрічі з хлопцем з інтернету, а він не прийшов