На Львівщині зафіксували випадки укусів змій, що викликало занепокоєння серед місцевих мешканців. За даними Державної служби з надзвичайних ситуацій (ДСНС), двоє людей стали жертвами змійних укусів.

Один із них, 52-річний житель села Залужжя Яворівського району, зараз перебуває в реанімації через тяжкий стан після отримання укусу змії в ліву руку.

Укус Гадюки, скріншот
Укус Гадюки, скріншот

Іншого постраждалого, 40-річного жителя села Прибужани Львівського району, також госпіталізовано із середньоважкими поразками.

Випадки укусів змій порушили питання про безпеку та поради щодо запобігання подібним інцидентам.

Популярні новини зараз
Окупанти продовжують принижуватись перед Китаєм: тепер готові продати стратегічну територію ТЦК стануть "невидимками" для ухилянтів: про які повноваження говорять Не всі українці отримають червневі пенсії: кого ПФУ залишить без виплат Перерахунок тарифів на опалення: скільки українцям доведеться платити взимку
Показати ще

У зв'язку з цим ДСНС дало рекомендації:

  1. Якщо ви вибираєтеся в ліс або на природу, носіть відповідний одяг, особливо високі черевики і довгі штани із щільної тканини, щоб мінімізувати ризик укусів змій.
  2. Також рекомендується ретельно перевіряти місце відпочинку та уникати дотику до неперевірених об'єктів, оскільки змії часто ховаються під камінням або травою.

Водночас, у коментарях з'явилися обговорення щодо заходів щодо надання медичної допомоги у разі укусів змій.

Деякі українці незадоволені тим, що МОЗ не займається достатнім забезпеченням лікарень антидотом, що допомагає при укусі змії.

Однак, крім порад з безпеки та обговорень медичних аспектів, варто нагадати, що у разі укусу змії слід негайно звернутися за медичною допомогою для запобігання можливим ускладненням.