Останнім часом спостерігається збільшення кількості людей, що перетинають український кордон. За словами речника Державної прикордонної служби України, Андрія Демченка, зокрема з минулої суботи ці цифри значно зросли.

Якщо в будні дні пасажиропотік коливався на рівні 80-85 тисяч осіб за добу, то зі стартом вихідних ця кількість помітно збільшилася.

Особлива увага приділяється тому, що більшість тих, хто в'їжджає в Україну, - це українці. Андрій Демченко зазначив, що близько 80-85% перетину кордону складають громадяни України.

Черга на кордоні / фото
Черга на кордоні / фото

Це зростання кількості пасажирів пов'язане з Великоднем. Багато українців, які живуть за кордоном, вирішили повернутися додому на свята, щоб провести час зі своїми родинами.

Популярні новини зараз
Пенсіонерам підвищили ще одну надбавку: хто отримає на 300 гривень більше Чи витримають школярі спеку: МОН вводить жорсткі заходи Для власників квартир приготували новий тарифний "сюрприз": яка послуга дорожчає Чекайте на справжню лавину подорожчань: що підніметься у ціні через зростання тарифів і валютного курсу
Показати ще

За даними Західного регіонального управління Держприкордонслужби, тільки 3 травня через українські кордони з країнами ЄС та Молдовою пройшло 70 тисяч людей і 17 тисяч машин. З них 38 тисяч осіб їхали в Україну, і більшість з них, а саме 33 тисячі, були українцями.

Перетин кордону, УНН
Перетин кордону, УНН

Для порівняння, минулого року на Великдень також спостерігалося велике повернення українців додому з часу початку війни. Тоді за день в Україну в'їжджало від 40 до 45 тисяч осіб, що майже вдвічі більше за звичайні цифри.

Це підкреслює, наскільки важливими для українців є святкові дні, особливо коли багато хто з них перебуває за кордоном через воєнні обставини.

Нагадаємо, ви купуєте, а вам повертають гроші: яку програму готують українцям

Вам буде цікаво дізнатися новий закон про мобілізацію: чи позбавлять українців житла за неявку по повістці