За рішенням уряду, ухваленого на засіданні 7 травня, термін дії відстрочок від призову на військову службу було продовжено ще на місяць. Це рішення стосується військовозобов'язаних, для яких вже було надано відстрочки за рішенням Міністерства економіки.

По суті це означає, що якщо у вас ще діє відстрочка на день прийняття цього рішення, вона продовжується автоматично на ще один місяць.

Командування ЗСУ, фото: Facebook
Командування ЗСУ, фото: Facebook

Важливо пам'ятати, що під час воєнного стану підлягають мобілізації всі чоловіки віком від 18 до 60 років. Але є винятки, такі як працівники критично важливих підприємств та органів влади, які можуть бути заброньовані від мобілізації.

Це регулюється відповідною ухвалою Кабміну.

Популярні новини зараз
Ці каші варити й не потрібно: екстрений перелік круп для відключення світла Краще на якийсь час переїхати: п'ять областей відключатимуть частіше за інших - список Для власників квартир приготували новий тарифний "сюрприз": яка послуга дорожчає При споживанні до 100 кВт/год – тариф нижчий? У YASNO пояснили важливий нюанс
Показати ще

З урахуванням ухваленого закону про нові порядки військової служби, мобілізацію та військовий облік, Кабмін має визначити нові критерії для бронювання працівників та встановити новий порядок бронювання.

Нові критерії будуть ґрунтуватися на категоріях працівників та важливості їхніх підприємств.

Все це дозволяє людям продовжувати свою діяльність, забезпечуючи стабільність на підприємствах та в органах влади в умовах воєнного стану.

Нагадаємо, встигнути до 18 травня: у Києві зловили ціле угруповання медиків, які продавали довідки про непридатність

Крім того, ми писали, що "Треба було одразу дозволити": в Україні хочуть забирати авто у п'яних водіїв для ЗСУ

Також наш портал інформував, чи зможуть відкупитися від мобілізації: яку альтернативу службі можуть запропонувати