Останнім часом мешканці міста стикаються з двома неприємними проблемами: нашестям змій і збільшенням кількості мошок. Особливо занепокоєння викликають мошки, які, здається, атакують все більш активно, особливо у паркових зонах та біля водойм.

Ці дрібні комахи можуть за секунди вкрити відкриті ділянки шкіри, боляче жалити і залишати після себе сверблячі висипання та пухирі.

Покусали мошки,скріншот з відео,youtube
Покусали мошки,скріншот з відео,youtube

Багато українців вже відчули на собі негативний вплив цих комах. Після укусів мошок у людей часто розвиваються сильні алергічні реакції. Поліна Кравченко поділилася історією свого 9-річного сина, який прокинувся з набряклими губами та вухами, хоча в цих місцях його навіть не кусали.

Хлопчик скаржився на задуху і запаморочення, що змусило матір терміново звернутися до лікаря. Світлана Кисільгоф також зіткнулася зі схожою проблемою, яка спочатку була прийнята за інфекційне захворювання, але згодом виявилася лише алергією.

Популярні новини зараз
Зірки зійшлися: цим знакам Зодіаку червень принесе здійснення найзаповітніших мрій Звички доведеться міняти: Нацбанк оголосив про великі зміни Ці каші варити й не потрібно: екстрений перелік круп для відключення світла "Київстар" оголосив про нові зміни: вже з сьогоднішнього дня
Показати ще

Покусали мошки,скріншот з відео,youtube
Покусали мошки,скріншот з відео,youtube

Людмила Циганок, президент Асоціації професіоналів довкілля, пояснює, що мошки зазвичай обирають для життя вологі болотисті місця, такі як північна частина України, де вони харчуються відмерлими частинами рослинності.

Проте через зміни клімату ці комахи змушені були розширити свою територію і адаптуватися до нових умов, включаючи міські екосистеми, де вони також змінили свій звичний раціон.

Дві жінки,скріншот з відео,youtube
Дві жінки,скріншот з відео,youtube

Екологи наголошують, що після закінчення періоду розмноження птахів, коли вони висидять своє потомство, почнеться активне полювання на мошок, що сприятиме зниженню їхньої кількості в місті.

Нагадаємо, працівники зоопарку не знайшли справжніх панд та обдурили відвідувачів за допомогою нафарбованих собак

Також, Знай.ua писав про вже можна поласувати черешнею: скільки вона коштує і де її можна купити