Коли Олександр Павлюк став командувачем сухопутних військ України у лютому, він одразу зіткнувся з проблемами: конфлікт з попереднім командувачем, зупинена мобілізація і затримка американської допомоги, що дала росії перевагу.

Генерал Павлюк не вважає свою нову роль важкою. Незважаючи на проблеми на фронті, він відкидає критику і вірить у стійкість своїх солдатів, які знають, за що борються. Він стверджує, що там, де присутня росія, залишились лише руїни та знищення.

Генерал-лейтенант Олександр Павлюк
Генерал-лейтенант Олександр Павлюк

Генерал зазначає, що наступні два місяці будуть критичними в війні. Допомога з Америки тільки починає надходити на передову, в той час як росія використовує всю свою техніку, щоб тестувати українські війська. Він каже, що якщо Україна отримає достатньо зброї, ситуація може погіршитись для росії.

Командир вважає, що країна агресор продовжить наступ в Луганській та Донецькій областях і розширить атаки на Харків та Суми, випробовуючи українські оборонні лінії.

Популярні новини зараз
"Судний день" буде вже у серпні 2024 року: що значить дата "трьох вісімок" і як її пережити Нові правила для водіїв: де і коли можуть перевіряти військовий квиток Коли бронювання вже не врятує: чому чоловіків можуть забрати до війська Готуйте додаткові 300 гривень: українцям прийдуть перераховані платіжки
Показати ще

Армія, воїни / фото: depositphotos
Армія, воїни / фото: depositphotos

Часів Яр залишається під контролем України і відіграє важливу роль у захисті міст за ним. Генерал Павлюк вважає, що його втрата не буде критичною.

Він зосереджується на створенні десяти нових бригад для захисту від російського наступу, зазначаючи, що більша потреба в обладнанні, а не в людях. Україні потрібні артилерія і бронетехніка від Заходу. Частина нових сил буде захищати Київ, який є одним з головних оборонних пріоритетів України.

Військовий "Паштет", фото: АрміяInform
Військовий "Паштет", фото: АрміяInform

Генерал розповідає, що нинішня загроза від росії відрізняється: російська армія не може атакувати одночасно на декількох фронтах і використовує нові ракети. Українські сили стали біьшими.

Великі втрати росії є її стратегічним провалом і не всі її дії раціональні. Незважаючи на складну ситуацію на фронті, він також моніторить внутрішні справи України, де важлива мобілізація населення для виживання країни.

Нагадаємо, чому жінок бояться: "сильні та незалежні", але їх легко можна зрозуміти

Вам буде цікаво дізнатися труднощі та втрати територій: астролог вказав на ключові випробування травня