З'явилася інформація, що у червні 2024 року в Україні офіційно розпочне роботу Реєстр військовозобов'язаних під назвою "Оберіг". До цього реєстру потраплять і українські водії військовозобов'язаного віку.

Про це стало відомо завдяки заяві заступника Міністра оборони України Катерина Чорногоренко.

Реєстр призовників, скріншот: YouTube
Реєстр призовників, скріншот: YouTube

За її словами, Реєстр військовозобов'язаних "Оберіг" отримуватиме дані від податкової, Міністерства юстиції, Державної реєстрації актів цивільного стану, Державної судової адміністрації, Державної прикордонної служби, Міністерства освіти та науки. Також дані цей Реєстр отримуватиме від Державної міграційної служби та від МВС.

Створення Реєстру військовозобов'язаних передбачає Закон 3549-ІХ щодо цифровізації військового обліку та запровадження Електронного кабінету військовозобов'язаного.

Популярні новини зараз
На Україну насувається епічна магнітна буря: триватиме 5 днів За це відключать газ: українці ризикують втратити блакитне паливо Комунальники вирішили не церемонитися: який тариф злетить одразу на 90% ТЦК заганяють українців у боргову петлю – адвокат розповів про підступну схему
Показати ще

Водiй. Фото: скрін youtube
Водiй. Фото: скрін youtube

У ньому буде понад 30 категорії персональних даних призовників, військовозобов'язаних та резервістів, починаючи від ПІБ та місця проживання, та закінчуючи інформацією про володіння іноземними мовами.

Буде в цьому Реєстрі інформація про серію посвідчення водія військовозобов'язаного, номер посвідчення водія, дата видачі, орган, який його видав, а також термін дії та категорія ТЗ. Тобто автомобіліст автоматично потрапить до Реєстру військовозобов'язаних одразу після отримання посвідчення водія.

Нагадаємо, 18 травня 2024 року в Україні набуде чинності новий закон про мобілізацію та військовий облік. Він передбачає запровадження деяких обмежувальних заходів для громадян, які порушують правила мобілізації. Зокрема, ухилісти не зможуть керувати транспортними засобами. У цьому праві їх тимчасово обмежуватимуть за рішенням суду.

Нагадаємо, українцям із землею пропонують отримати субсидію: хто перший у черзі на допомогу.

Раніше повідомлялося, автоматично додадуть в "Оберіг": які зміни чекають на чоловіків.

Також, розлучає, викрадає та вбиває. Як Росія роками будувала систему геноциду українських дітей.