Правила дорожнього руху встановлюють, що водії повинні мати справний вогнегасник у своєму автомобілі. Це не просто формальність, але і важлива попереджувальна заходи безпеки.

У разі виникнення пожежі на дорозі, вогнегасник може бути вирішальним засобом для того, щоб уникнути серйозних наслідків. Однак, дивлячись на законодавство, яке регулює це питання, виявляється, що за відсутності вогнегасника у машині водій не отримує штраф, а тільки попередження.

Вогнегасники - фото Vanguard Fire and Security Systems
Вогнегасники - фото Vanguard Fire and Security Systems

Замість цього, передбачено можливість видати лише попередження. Це може здатися дивним, особливо з урахуванням того, що багато водіїв фактично не знають про цей нюанс правил.

Багато людей можуть бути здивовані, коли отримують штраф за відсутність вогнегасника, оскільки, з їхнього розуміння, це обов'язкова вимога. Однак, за дійсним законом, відсутність вогнегасника не належить до категорії технічних несправностей, які призводять до штрафів.

Популярні новини зараз
Група крові батьків розповість про здібності дитини: вчені виявили несподіваний взаємозв’язок 4 знаки Зодіаку розпочнуть новий етап у житті в найближчі 2 тижні: кому варто підготувати себе до змін Українцям заборонили, а собі замовляють новенькі: держоргани обурили тендерами на кондиціонери У YASNO повідомили неприємну новину для тих, хто платить за "нічним" тарифом
Показати ще

Вогнегасник / фото
Вогнегасник / фото

Це підкреслює важливість розуміння самого закону та своїх прав. Якщо водій отримав штраф за відсутність вогнегасника, то, можливо, варто звернутися до юриста для отримання консультації та захисту своїх прав.

Також наш портал інформував, укрпошта продає закордонні та вживані машини: хто може купити

Раніше Знай.ua стало відомо про те, що реально дорого: копи озвучили суму штрафу за використання телефону в дорозі

Вам буде цікаво дізнатися "Виставили гниле г*вно, не йо*нулись": Укрпошта відповіла на хейт українців