З 18 травня в Україні набув чинності новий закон про мобілізацію, який зобов'язує жінок-медиків та військовозобов'язаних чоловіків оновити свої військово-облікові дані протягом 60 днів.

Військова,фото з вільних джерел
Військова,фото з вільних джерел

Цей процес можна здійснити онлайн, що спрощує процедуру та дозволяє уникнути черг та бюрократичних затримок. Заступник міністра оборони з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій та цифровізації Катерина Чорногоренко у своєму повідомленні на Facebook уточнила деталі використання програми "Резерв+" під час мобілізації.

Вона наголосила, що жінкам-медикам не потрібно завантажувати цю програму. Більше того, Міністерство оборони закликає всіх, хто не є військовозобов'язаним, призовником чи резервістом, утриматися від його завантаження.

Резерв,скріншот https://www.mil.gov.ua
Резерв,скріншот https://www.mil.gov.ua

Популярні новини зараз
Українцям роздадуть шалені гроші: хто може отримати Не надумайте брати ці яйця: українців попередили про небезпеку у супермаркеті Закінчення війни вже близько – старець Діонісій обнадіяв українців пророцтвом Пенсіонерам підвищили ще одну надбавку: хто отримає на 300 гривень більше
Показати ще

Катерина Чорногоренко пояснила, що додаток "Резерв+" викликав значний інтерес у населення, і зараз кількість запитів на авторизацію є рекордною. Це створює надмірне навантаження на сервери, що може призвести до збоїв у роботі системи.

Тому, щоб уникнути технічних проблем і забезпечити безперебійну роботу програми для тих, кому вона дійсно потрібна, Міністерство оборони просить не завантажувати її без необхідності.

Основні моменти нових вимог та рекомендацій:

  1. Жінки-медики та військовозобов'язані чоловіки мають оновити свої військово-облікові дані протягом 60 днів із 18 травня.
  2. Оновлення даних можна здійснити онлайн.
  3. Жінкам-медикам не потрібно завантажувати програму "Резерв+".
  4. Тих, хто не є військовозобов'язаним, призовником або резервістом, просять не завантажувати програму, щоб уникнути перевантаження серверів та збоїв у роботі.

Дівчина у ЗСУ, фото з вільних джерел
Дівчина у ЗСУ, фото з вільних джерел

Це дозволить більш ефективно використовувати ресурси та забезпечить належну роботу цифрових сервісів для тих, хто дійсно їх потребує.

Нагадаємо, водії можуть уникнути мобілізації та отримати "броню": час обмежений

Вам буде цікаво дізнатися про втратили або пошкодили: як відновити посвідчення УБД