Для всіх наших дорогих та шанованих читачів, які мають відношення до керування авто, є дуже важлива інформація. Справа в тому, що з набранням чинності новим законом про посилення мобілізації в Україні посилилися перевірки, що проводяться Територіальними центрами комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП).

Незважаючи на те, що тепер повноваження військкомів і так розширилися, місцева влада в деяких регіонах наділяє додатковою владою.

Про це українцям нагадали фахівці на автомобільному порталі "Твоя машина".

Авто, фото: Знай.ua
Авто, фото: Знай.ua

Так, Хмельницька обласна військова адміністрація ухвалила 15 травня рішення про те, що на час дії в країні воєнного стану дозволяється перевірка громадян, огляд речей та транспортних засобів. Робити це зможуть як співробітники поліції, так і військовослужбовці ТЦК.

Популярні новини зараз
«Замкнуте коло»: шаманка розповіла, що буде з мобілізацією і чи захистить бронь Мобілізація 2024: як держава "закручує гайки" для ухилянтів Для власників квартир приготували новий тарифний "сюрприз": яка послуга дорожчає Викорініть з себе "радянщину": 5 звичок, які час залишити в минулому
Показати ще

Авто, фото: Знай.ua
Авто, фото: Знай.ua

Поки невідомо, чи ухвалюватимуть аналогічні рішення інші ОВА. Відповідно до чинного законодавства проводити огляд салону транспортного засобу можуть лише співробітники поліції за наявності конкретних причин та підстав, здебільшого пов'язаних із розшуком зловмисників.

Нагадаємо, у працівників ТЦК можуть забрати частину повноважень: що пропонують в уряді.

Раніше повідомлялося, посилення мобілізації: де можуть зупиняти і які документи перевірятимуть.

Також, українці можуть не збирати папку хвороб для проходження ВЛК – чому це не допоможе.