ТЦК запроваджує нові методи пошуку громадян, які ухиляються від мобілізації. Зараз сервіс "Оберіг" використовує різні реєстри, щоб зібрати інформацію про військовозобов'язаних, включаючи реєстр платників податків.

Таким чином, представники ТЦК можуть встановлювати контакт з роботодавцем громадянина, який ухиляється від мобілізації, і організовувати його залучення до військкомату.

Співробітники ТЦК. Фото: скрін youtube
Співробітники ТЦК. Фото: скрін youtube

Заступник очільника мобілізаційного відділу ТЦК Солом’янського району Києва, підполковник Павло Литвин, пояснив, що раніше паперовий облік військовозобов'язаних мав суттєві недоліки, оскільки, хоча людина формально перебувала на обліку, представники ТЦК не завжди мали достатню інформацію, щоб знайти її.

"Спробуй вручити повістку, якщо людина не відчиняє двері... Так, наразі маємо десятки тисяч військовозобов’язаних, але немає ким поповнити армію", - додав Литвин.

Популярні новини зараз
На Україну насувається епічна магнітна буря: триватиме 5 днів Газові прилади доведеться відключити: "Газмережі" застерегли кожного споживача За це відключать газ: українці ризикують втратити блакитне паливо ТЦК заганяють українців у боргову петлю – адвокат розповів про підступну схему
Показати ще

Територіальні центри комплектування працюють цілодобово, але не надають послуги протягом всіх 24 годин. Якщо громадяни намагаються відвідати центр під час комендантської години, їх можуть передати поліції як порушників. Однак, військовослужбовці ТЦК також мають свої години роботи, що може створювати труднощі у взаємодії з громадянами.

"У нас працюють і цивільні, а їхній робочий день – із 9 до 18, вони мають перерву на обід і вихідні в суботу й неділю", – пояснює підполковник.

Нагадаємо, Чи може поліція разом із ТЦК вручати повістки: українцям пояснили важливе питання

Також, ТЦК почали перевіряти салони авто