В Україні триває загальна мобілізація. З 1 червня для військовозобов’язаних будуть невеликі зміни, але важливі. Тепер призовники зможуть отримати свій військовий документ у електронному вигляді.

Також можливі нові можливості для пошуку роботи через інтернет. Це важливо знати тим, хто підпадає під мобілізацію. З червня 2024 року в Україні планують використовувати новий електронний військовий документ замість звичайного паперового.

Документи / скріншот з відео
Документи / скріншот з відео

Цей електронний документ буде мати таку ж силу, як і звичайний, і відображатиметься у спеціальному додатку з назвою "Резерв+".

У цьому електронному документі буде міститися унікальний штрих-код, який буде містити всю важливу інформацію про військовозобов'язаного, призовника або резервіста.

Популярні новини зараз
Закінчення війни вже близько – старець Діонісій обнадіяв українців пророцтвом "Київстар" оголосив про нові зміни: вже з сьогоднішнього дня В Україні хочуть змінити систему соцдопомоги: на що розраховувати людям Українцям готують нове подорожчання: ще одна комунальна послуга зросте на 30%
Показати ще

Така інформація включає ПІБ, дату народження, ідентифікаційний номер, дані про відстрочку, військове звання, спеціальність, дані військового обліку та результати медогляду.

Електронний реєстр. Фото: АрміяInform
Електронний реєстр. Фото: АрміяInform

Це нововведення дозволить зручно та ефективно контролювати військову службу і військовий облік. З 18 травня представники різних служб можуть перевіряти цей електронний документ, тому кожен військовозобов'язаний може мати його на своєму смартфоні.

Улітку 2024 року українська мобілізація матиме нововведення. Більше 1 мільйона людей оновили свої дані у мобільному додатку Резерв+, тому Міністерство оборони України хоче додати до нього функцію онлайн-рекрутингу.

Мобільний зв'язок, телефон / фото: Pixabay
Мобільний зв'язок, телефон / фото: Pixabay

Це означає, що люди зможуть переглянути вакансії в ЗСУ і вибрати ту спеціальність, яку вони хочуть. Вони зможуть обрати вид і рід військ, посаду та дізнатися про умови служби.

Ця можливість вже діє через платформу LobbyX Army, і вона дуже популярна серед користувачів. Це важливе нововведення, яке робить мобілізацію більш ефективною та зручною для громадян України.

Нагадаємо, ухилянти залишаться без автомобіля: хто має право забирати транспорт

Вам буде цікаво дізнатися чи потрібно жінкам встановлювати додаток "Резерв+"