Під час літньої спеки несолодко доводиться тим, хто не має кондиціонера, але пережити цей період цілком реально навіть без нього.

Є кілька способів, які допоможуть охолодити тіло та будинок у спекотну погоду. Частина з них цілком очевидна і не потребує зайвих витрат.

Сонце / фото: Pixabay
Сонце / фото: Pixabay

В першу чергу подбайте про щільні штори, які не пропускатимуть сонячні промені в приміщення. Обов'язково закривайте вікна, якщо вони виходять на південну сторону, а надвечір можна розкрити.

Також із цим завданням чудово впорається сонцезахисна плівка на вікнах. Вона пропускає частину променів, тому в приміщенні буде досить світло, але температура не підніметься і вид на вулицю не сховається від очей.

Популярні новини зараз
ТЦК отримали офіційний дозвіл запихувати чоловіків в автобуси – є певні умови Українець поїхав на навчання за "бойовою повісткою", але не був мобілізований: яку схему придумав рядовий У YASNO повернули українцям світло по 2,64 грн за кВт: але при цьому встановили ліміти - важливі подробиці Українцям готують нове подорожчання: ще одна комунальна послуга зросте на 30%
Показати ще

Як врятуватись від спеки. Фото: скрін youtube
Як врятуватись від спеки. Фото: скрін youtube

Дуже важливо не забувати зволожувати повітря, але не перевищувати норму 50-60%. Із цим допоможуть спеціальні зволожувачі. Крім того, ніхто не скасовував вентилятор та лід. Заповніть кілька пластмасових пляшок кубиками льоду та розставте їх у різних куточках кімнати. Коли він розтопиться, замініть кригу.

І що найнеочевидніше для багатьох - у спеку слід вимикати побутову техніку, оскільки вона виробляє ще більше тепла.

Спека, фото mixnews
Спека, фото mixnews

Нагадаємо, що доводьте це в чай ​​і забудете про хвороби: імунітет стане "залізобетонним".

Раніше ми повідомляли, що лікарі просять людей не ходити в душ щодня - чи чомусь небезпечно взагалі не митися.

Також стало відомо, що забудете про хропіння, як про страшний сон: експерти назвали найпростіший спосіб.