Українське законодавство передбачає військово-транспортний обов'язок для підприємств, установ та організацій. Це означає, що вони повинні періодично повідомляти в ТЦК, зміни у ньому та інші важливі дані.

Ця інформація дозволяє забезпечити армію необхідними транспортними засобами у разі потреби, наприклад, під час мобілізації або в інших кризових ситуаціях.

автопарк
автопарк

Керівники підприємств подають ТЦК щороку до 20 червня та 20 грудня інформацію про наявність транспортних засобів і техніки, їх технічний стан, а також про осіб, які працюють на цих засобах. Це дає можливість військовим органам належним чином планувати та управляти ресурсами.

Що стосується змін, які відбулися у 2024 році, вони розширюють обов'язки підприємств. Тепер вони також повинні повідомляти про водний транспорт та іншу техніку, а не лише автотранспорт. Це важливий крок для забезпечення армії всім необхідним, навіть у складних умовах.

Популярні новини зараз
Графіки відключення електроенергії на 25 червня ПриватБанк встановлює обмеження на зняття готівки: що радять клієнтам Ось таким був дідусь "Запорожця": рідкісні кадри унікального прототипу із кузовом незвичайної форми Громадський транспорт обійдеться дорожче: українцям офіційно підвищили тарифи
Показати ще

Працівник ТЦК. Фото:скріншот: Youtube
Працівник ТЦК. Фото:скріншот: Youtube

По-перше, не виконання цих обов'язків може призвести до штрафів та інших негативних наслідків. По-друге, це стимулює бізнес до більшої відкритості та співпраці з державними структурами. Врешті-решт, це покращує безпеку країни та забезпечує захист від потенційних загроз.

Нагадаємо, з ними не візьмуть на службу: які хвороби звільняють від мобілізації

Раніше ми писали про те, що розшифровка військового квитка: що означають літери та цифри

Крім того, Знай.ua повідомляв, чоловікам до 25 років треба звернути на це увагу: чи можуть вручити повістку