Тепер чоловіки з подвійним громадянством не можуть відмовитися від українського паспорта, перебуваючи за кордоном. Щоб це зробити, їм потрібно приїхати в Україну. Вони повинні знятися з місця реєстрації в Україні та врегулювати питання військового обліку, щоб оформити постійне проживання за кордоном.

Водночас для жінок таких обмежень немає, вони можуть відмовитись від українського громадянства за довіреністю. Паспорт США не допоможе чоловікам віком від 18 до 60 років виїхати з України, якщо вони підлягають військовому обліку.

паспорт
паспорт

Україна скасувала виняток щодо "проживання за кордоном" для виїзду осіб з подвійним громадянством. Раніше люди з подвійним громадянством могли виїхати з України, якщо знялися з реєстрації в Україні та зареєструвалися в США. Але ця схема перестала працювати з 1 червня.

Українська прикордонна служба зазначила, що громадяни з подвійним громадянством розглядаються в першу чергу як громадяни України зі всіма національними правами та обов’язками.

Популярні новини зараз
Зупинили на вулиці і силоміць тягнуть в ТЦК: юрист дав поради, які врятують від неприємностей Пенсіонерам призначать тимчасову допомогу: хто отримає значні виплати Воювати підуть майже усі: скільки чоловіків визнають придатними незважаючи на попередні діагнози Українців, які відкладали долари чи євро змусять сплатити штраф: 20% від суми
Показати ще

Також наш портал інформував, за другим громадянством будуть штрафи: у якому випадку доведеться платити

Раніше Знай.ua стало відомо про те, що як відновити документи на будинок: всі необхідні кроки

Вам буде цікаво дізнатися нові правила для чоловіків у Чехії: що треба знати біженцям та ухилянтам